şükela:  tümü | bugün
  • buradan 2 tane teşhir ürün olan berjer aldık eşimle. adamlar 10.000 tl üzeri ürün satmış gibi ilgilendi bizimle. ödemeyi yaptık, "1.5 ay sonra teslim edin" dedik. adamlar bu süre içerisinde 2-3 kez arayarak, her şey yolunda mı, başka bir ihtiyacınız var mı vs. diyerek ilgilendi bizle. dedikleri tarihte, dedikleri saatte de getirdiler berjeri. hem de öncesinde bütün parayı aldılar. türkiye şartlarında ödemenin tamamını bir firmaya ürünü almadan yapıyorsan, problemler bitmez.

loda tam aksine çorap söküğü gibi işletti zamanı.

edit: şimdi navelli'den sonra beklediğimiz tek yer classi kaldı. en tuzlusu da burası oldu. mobilyalar gelsin, duruma göre editlerim gidişatı.
  • urunlerimizi aldiktan sonra aynen ustteki enty'de olduğu gibi bizimle de ust düzeyde ilgilendiler. sonrasinda yasadigimiz teknik aksakliklari direk firma sahibi araya girip çözdü. özellikle firma sahibinin ''şu an benim için en önemli olay sizi mutlu kilmak'' cümlesi firmanin satis sonrasi servis politikasini özetliyor.
  • benim de evlendiğimde mobilyalarını aldığım firma. hem satış hem de satış sonrasında ilgililerdi. tavisye edilir.
  • satış ve satış sonrası hizmetleri bir hayli başarılı olan mobilya firması. ürünleri kaliteli ve şık. benim için en önemli olan kısım, tüm süreç boyunca firma yetkililerinin bizim ile irtibat halinde kalması oldu. kullanılan malzeme, işçilik ve hizmet anlayışları bir hayli başarılı.
  • en çok da buradaki yorumlara güvenerek 30 eylül de bostancı mağazasına gittim, 4 tane farklı koltuk takımı beğendik, karar veremedik. fiyat olarak da 9000 tl modeline göre 1000/1500 tl artabilir dediler. bugün kapora verirseniz 10% kdv indirimden faydalandırtabiliriz dediler, biz de 15 gün içinde modeli netleştirmek üzere 1000 tl kapora ödeyerek mutlu mesut ayrıldık. bugün koltuğu seçmeye gittiğimizde ise , farkın 1500 tl değil 5000 tl olacağını söylediler, satışçı arkadaşda özür falan diledi, tabi ki kabul etmeyerek kaporamı geri istedim . geri ödeme yapmalarını bekliyorum, tabi olan bizim 10% kdv indirimine ve kaybettiğimiz 10 gün vakite oldu. ürünleri kaliteli mi değil mi yorum bile yapamıyorum, ancak satışcılarına dikkat edin, üç kuruş prim alıcaz diye gözleri dönmüş durumda.