şükela:  tümü | bugün
  • hayatımda gördüğüm en ilginç viral reklamı yapmış olan firmadır:

http://hizliresim.com/zaeodb

(hiçliğin ortasındaki bir elektrik atölyesinde bir dakikalığına görünüp kayboldu. çok acayip.)
  • adsl hizmeti dahi alamadigim sokakta coldeki bir vaha gibilerdi. yaklasik iki hafta oldu fakat su anda:

internet yok

numara kullanilmamaktadir diyor

ınternet sitesine ulasim yok

lan?!!??
  • iğrenç, sorumsuz, rezil internet sağlayıcısı.
    ege bölgesinin en büyük sağlayıcılarıymış kendileri. ege bölgesinde ikamet eden arkadaşları uyarayayım sakın bu iğrenç insanlara bulaşmayın

her ay takır takır paralarını alıyorlar ama her ay en az 3 gün internetiniz kesik oluyor. kesik olmadığı günlerde ise indirme hızınız 25 kb/s falan oluyor.

dial up döneminde daha hızlı indirmeler yaptığımı hatırlıyorum. lütfen bu rezil firmayı kendi akıl sağlığınız için kullanmayın.
  • dijital dünyada mutlaka bazı sorunlar her zaman oluyor. ama ben kendi adıma yerel bir servis sağlayıcı ile gayet memnunum lodosnet'ten. evet hızı diğerlerine göre daha yavaş ama yapamadığım hiç bir şey yok 8 mbit'le video izliyorum projelerimi uygulayabiliyorım, müzik dinliyorum ayrıca sınırsız akk ile her şeyi indiriyorum. en önemlisi ise arıza durumunda bir telefon kadar uzaktalar. en geç 3 saat içinde sorunu ortadan kaldırıyorlar. kendi adıma müsterihim.
  • hiç bir alt yapı olmayan şehir merkezindeki yeni binamızda aranan kan bulundu dercesine geldi sevgili lodos.net süperonline fiber kullanıyorlar ms ve hızı gayet iyi tavsiye ederim.
  • aldıkları paranın tek bir kuruşunu dahi hak etmeyen, kurtulduğum için evde davul çalmaya kalktığım internet sağlayıcısı.
    diğer şehirleri bilemem fakat manisa'da zerre kadar hizmet vermemektedir. 13 megabit internet hızı vaat ederler internet yavaş diye aradığımda speedtest yapmamı isterler speedtestte internet hızı 2.3 çıkınca düzelteceğim deyip düzeltmezler, tekrar ararım ilgileniyoruz deyip suratıma kapatırlar, en son işinizi yapmıyorsunuz yapın deyince "o zaman iptal edin zorla tutan yok" derler. merkezlerinde toplamda üç tane insan vardır üçü de türkçe konuşmayı bilmezler.

yaptıkları işe zerre kadar saygı duymayan, bağırıp çağırmadığın zaman seni ciddiye almayan namussuz çalışanları olan bir firmadır. kullanmayın kullandırtmayın.
  • dün itibariyle kullanmaya başladığım internet servis sağlayıcı.

binamızda türk telekom altyapısı bulunmaması nedeniyle çevremden aldığım tavsiyeler sonucunda kendilerini tercih ettik. akşam 17.00 civarında gelip binaya cihazlarını kurmaya başladılar. kurulum bitip internete bağlandığımda saat 21.00'ı geçmişti. bu sürenin büyük bölümü modemimin ayarlarını yapmakla geçti.

kuruluma gelen arkadaşlar yanlarında kurulum ücretine dahil olan bir modem ile geldiler. kendi modemimi kullanmak istediğimi söyleyince modemin ücretini düştüler. kendi getirdikleri modemin tüm ayarları hazır olmasına rağmen 2 saate yakın bana ait olan modemi ayarlamak için uğraştılar. bu modem çalışmıyor bizim modemi takalım deseler inanacak duruma gelmiştim ama sağolsunlar sonuna kadar uğraşıp hallettiler.

evimizde telefon hattı sadece salonda bulunmakta. modem oraya kurulduğu taktirde evin büyük bir bölümünden wifi çekmeyecekti. bu probleme de güzel bir çözüm bularak modemin evin ortasına hiç bir kötü görüntü olmayacak şekilde yerleştirdiler. türk telekomdan veya başka bir iss'den hizmet almaya kalksam kimse nu kadar uğraşmazdı sanırım.

12 mbit akk olayan 60tl ücretinde olan paketi kullanmaya başladık. paketler ve ücretler her il için farklılık gösteriyormuş. ben bolu'da yaşıyorum. hizmetleri de ilgileri kadar iyiyse türk telekom altyapısı gelse de kullanmaya devam ederim.