şükela:  tümü | bugün
 • kitap serisinden uyarlanan ve 2010 şubat'ında gösterime girecek "percy jackson and the olympians: the lightning thief"* adlı filmde percy karakterini canlandıran 1992 doğumlu aktör.

  daha önce "gamer", "3 10 to yuma", "the number 23" ve "the butterfly effect" filmlerinde boy göstermiş.
 • itiraf ediyorum ilk percy jackson'da keşfettim ben bu çocuğu, tabi bir hata edip türkçe dublajlısına gitmek zorunda kaldığım için nefret ettim filmle ilgili herşeyden. bu çocuk dışında! bir itiraf daha geliyor, film boyunca bu çocuğun burnunu izledim, "aman tanrım, bunu kim yaratmış böyle" diye! evet hastalıklı bir insanım, bir insanla tanıştığımda ilk burnuna bakıyorum ben!* bi de gözler falan masmavi, siyah saç - beyaz ten de var daha ne olsun, al sana kutsal üçlü. sonra baktım tabi, çocuk 92'li, kendine gel jean grey dedim, burna geri odaklandım.
  gencecik bir çocukcağız bu efendim, böyle maviş gözler falan, pek bir yakışıklı olacak büyüyünce. ama bunun yanında iyi de oynuyor, yani öyle oyunculuk konusunda ahkam kesecek bir birikimim/deneyimim/bilmemnem yok tabi** ama mesela kesinlikle sırıtmıyor böyle "off bu da amma kasmış oynayacam diye beee" şeklinde. mesela bir meet bill var benim bu çocuğu ilk ciddi ciddi oyuncu olarak keşfettiğim, o nasıl bir sevimliliktir, sen ne güzel ne rahat oynuyorsun öyle, kanım ısındı vallahi! kelimeler akıveriyor dudaklarından, o kadar doğal oynuyor ki.. bir de çok güzel bir ses tonu var, hep konuşsun bu çocuk, ben dinlerim işi gücü bırakıp.
 • 2011 yazında çekimine başlanacak olan the perks of being a wallflower isimli filmde emma watson'ın karşısında erkek başrolü* oynayacaktır. bunun dışında 2011 sonbaharında gösterime girecek the three musketeers filminde de d'artagnan'ı canlandıracaktır. ama benim gözümde o bir christian ozera'dır! günün birinde vampire academy'yi filme aktarabilirlerse eğer, bu karakteri ondan güzel oynayabilecek başka adam yoktur bence.
 • tüm zamanların en unutulmaz erkeklerindenmişşşşş
 • the perks of being a wallflower filminde nina dobrev ve emma watson'la baş rolleri paylaşan ve ilerde kendinden çokça söz ettireceğini düşündüğüm süper bir ses tonuna sahip oyuncu.
 • the three musketeers'daki hali ile inanılmaz derecede jennifer aniston'a benzemektedir.
 • percy jackson ve olimposlular ile the three musketeers gördüğüm ve pek şeker bulduğum mavi gözlü, 92 doğumlu aktör. percy jackson olarak role oldukça yakıştırmıştım çünkü roman uyarlaması olan bu filmde kitapta anlatılan karakterin fiziksel özelliklerine fazlasıyla uyuyordu. fakat d'artagnan hali hiç de iç açıcı değil. tamam o uzun saçlar brevaheart'ta oynuyor olsaydı iş görürdü ama bu çocuğa hiç mi hiç yakışmıyor.
 • zaman kaybından başka bir şey olmayan, 2011 yapımı the three musketeers'i izleme sebebi olabilecek güzel delikanlı.
 • meet bill filminde jessica alba ile karşılıklı oynaşan şanslı çocuk. there musketeers filminin izlenme sebeplerindendir. saçları uzun haliyle yarı hava katmaktadır. yükselişini hep birlikte izleyeceğiz.
 • the perks of being a wallflower filminde inanılmaz bir oyunculuk sergilemiş olan rolünün altından fazlasıyla kalkmış genç yetenek. disney şişirmesi olmayan, ergenlerin daha keşfedip "logaaan" diye bağırmadığı nadir yeteneklerden.