şükela:  tümü | bugün
 • notebook mouse arayıp da paraya kıyarım derseniz, sizi çok ama çok mutlu edecektir.
  önceki de özellikle ergonomi olarak muhteşemdi. üzerine şarj edilebilir dahili pil eklendi.
  dahili bluetooth ile fazladan usb port harcamaz. (isterseniz bluetooth dongle da var tabi), 3 cihaza eşleştirebilirsiniz. çok öneriyorum.
 • bu mouse'un ilk versiyonuyla* ilgili yasadigim sorunu buraya yazmakla yetinmistim.

  (bkz: #49459039)

  sonrasinda support'a bir yazayim artik dedim umutsuz bir sekilde. benden gerekli bilgileri istedikten sonra su sekilde klasik bir cevap vermislerdi:

  http://support.logitech.com/…uct=a0qi00000069ujhaaq

  burada da ozetle windows ayarlarini kontrol etmem istendi. ben ya ne olacagidi seklinde dusundum umutsuzca ama donanim sorunu oldugunu belirttim kendilerine. sonrasinda seri numaralarini, fatura vs bilgileri benden aldiktan sonra gelen cevap su idi:

  elimizde eski versiyondan kalmamis, logitech anywhere mouse mx 2'e upgrade edecegiz sizi uygun mudur?

  ben de dedim aybediyon sizi mi kiricam yollayin, bekliyorum.
 • logitech vx nano mouse' a aşık olup, usbsini hor kullanmam ve 2 sene ayrı kalmıslığım sonucu logitech'in yerine almamı onerdiği mouse. bu da cok iyi, yerini tutuyor sanırım nanonun. ayrıca bunda pille de uğrasmak yok, pili sarj edilebılıyor kendisinin. ozellikle çizim işleri gibi mouse 'dan yogun performans elde etmeniz gereken islerdeyseniz tavsiye olunur.
 • çizim işleri gibi şeyler için uygun olmayan bir sensöre sahiptir. bu tip farelerin sensörleri genellikle çok daha az kararlı olan ancak çok daha fazla yüzeyde çalışabilen sensörler olur mobilite için.

  ürünün malzeme kalitesi ise daha öncekilere göre kat kat üstün. ancak ufak. yani ufak mouse seven biri olarak bana bile ufak geldi mümkünse bir deneyin.
 • ergonomik degil. benim gibi eliniz-bileğiniz hassas ise probleme sebep oluyor.

  tavsiyem: (bkz: logitech m705)