şükela:  tümü | bugün soru sor
  • logitech'in oyun severler için çıkardığı son model faresi.

100-150 lira arası bir fiyata alıcı bulacağı söyleniyor, bu durumda steelseries rival 100 ürününün rakibi olacak gibi duruyor.

g300s'teki gibi sağ tık sorunu olmaz ve g302 modelindeki gibi makroların kullanışsız olması problemi aşılmışsa gayet tercih edilebilir.
  • isveçte üretilmiş, kesinlikle çok çok iyi bir sensöre sahip, 8000dpi'a ulaşabilen efsane bir logitech mouse'udur. yeni satın aldığım bu ürüne hayran kaldım. bu alanda adı çokça anılan steelseries rival 100-110 gibi rakiplerini değil de sensör kalitesi ve sağlamlığı kat be kat daha güzel olan bu ürünü tercih ettim. sadece sensör kalitesi bile yeterli bir sebep şu ürünü almaya.
  • defalarca düşürmeme rağmen sağlam kalan oyuncu mouse'u. eski kullandığım g300s'in ilk düşmesinde sol tıkı bozulmuştu. sağlam malzeme kullanılmış. ayrıca resimlerdekine göre küçük ve hafif. almayı düşünüyorsanız aklınızda bulunsun
  • efsane bir mouse yeni aldım birkaç gün oldu.fiyatını hakediyor.fps odaklı bir oyuncu mouseu.kullandığım ilk oyun mouseu oldu.elim büyük ona rağmen elime uydu.yine de mağazalarda deneyip karar verirsiniz.bir sonraki hedefim (bkz: logitech g231 prodigy) oyuncu kulaklığı...