şükela:  tümü | bugün
  • logitech'in oyun severler için çıkardığı son model faresi.

    100-150 lira arası bir fiyata alıcı bulacağı söyleniyor, bu durumda steelseries rival 100 ürününün rakibi olacak gibi duruyor.

    g300s'teki gibi sağ tık sorunu olmaz ve g302 modelindeki gibi makroların kullanışsız olması problemi aşılmışsa gayet tercih edilebilir.
  • g300s'in çok tuşlu ve şikayet edilen tasarımının tam tersine son derece sade bir tuş tasarımına sahip oyuncu faresi. nitelendirecek olursak g300s mmo-moba ya da strateji oyuncularına hitap eden çok tuşlu bir fareyken g102 sol-orta-sağ tuşların dışında sadece farenin sol tarafındaki ileri geri tuşlarına sahip. estetik ve hissiyat olarak da g300s'e kıyasla daha fazla fps oyunlarına uygun olduğu söylenebilir.

    fiyat itibariyle g300s'ten 10-30 lira arası bir fazlası var. g300s'in yanında fare altlığı da veriliyor bazı ürünlerde. fps oyunları odaklı oyuncular için g102 çok uygun tercih olacaktır.
  • isveçte üretilmiş, kesinlikle çok çok iyi bir sensöre sahip, 8000dpi'a ulaşabilen efsane bir logitech mouse'udur. yeni satın aldığım bu ürüne hayran kaldım. bu alanda adı çokça anılan steelseries rival 100-110 gibi rakiplerini değil de sensör kalitesi ve sağlamlığı kat be kat daha güzel olan bu ürünü tercih ettim. sadece sensör kalitesi bile yeterli bir sebep şu ürünü almaya.
  • defalarca düşürmeme rağmen sağlam kalan oyuncu mouse'u. eski kullandığım g300s'in ilk düşmesinde sol tıkı bozulmuştu. sağlam malzeme kullanılmış. ayrıca resimlerdekine göre küçük ve hafif. almayı düşünüyorsanız aklınızda bulunsun