şükela:  tümü | bugün
 • logitech in yeni direksiyonu. daha piyasaya çıkmamış durumda. g25 e çok benzemekte.

  farkları ise;
  -direksiyon üzerinde led devir veya shift indicator göstergeleri
  -özelliklerinde belirtilen optik okuyucularla direksiyon hareketini algılama sayesinde daha hassas sürüş
  -daha fazla programlanabilir tuşlar.

  özelliklerinde pc için olduğu yazmakta, ama alt satırlara doğru ps2 ve ps3 yarış oyunlarında çalıştığı belirtilmiş. bu oyunlara gran turismo 5 dahil diye de eklenmiş.

  bu gran turismoda diğer dfp gibi tam destek sağlanırsa, g25 sahiplerinin üzüleceği kesin. fakat bu tam destek olayı olursa ne değişir oraları muamma.. zaten mükemmel.

  bu arada bu led ile rpm veya shift indicator göstergesi olayı için oyunun destek vermesi lazım. bence colin mcrae dirt 2 de çalışacak... ama gt5 de ne olur bilmiyorum. olursa orgazmik olur, gol olur.

  http://www.logitech.com/…ls/devices/5184&cl=roeu,en
 • debriyajla freni aynı eksenden çıkarmadılarsa alsın götlerine soksunlar dedigim süper direksiyon.
 • logitech g25'in modifiye edilmiş hali.

  önemli farkları;

  - yolu daha fazla hissettiren ve daha sessiz force feedback mekanizması
  - direksiyon üzerinde daha fazla buton sayısı
  - pedalların birbirine yakınlığını - uzaklığını ayarlamaya yarayan üç farklı montaj yuvası http://ecx.images-amazon.com/…ges/i/413ee1c8fdl.jpg
  - direksiyon üzerinde oyuna entegre olup devir saatine bağlı olarak çalışan ledler http://g-ecx.images-amazon.com/…01nt9tk4_inset3.jpg
  - tiptronik vites özelliğinin olmaması
 • amerika'da $299 fiyatlı alet. amazon'dan falan alırsanız 400-450 tl arasına sahip oluyorsunuz. fekat aynı aleti vatan bilgisayar, teknosa yahut bimeks'ten alırım, kargoyla uğraşmam diyorsanız 800-900 arası bir meblağ domalıyorsunuz. (bkz: domalmak)

  düdük: amazon'un türkiye'ye kitap, dvd gibi sikko ürünler dışında bir şey göndermek gibi kötü alışkanlıkları yok. o yüzden ciddi ciddi gidicez, 900 lirayı domalıcaz!

  çikilop: (bkz: #14563036)
 • motorları yanan g25'imi tamirat için teknosa'ya vereli tam olarak 28 gün oluyor, önümüzdeki iki gün içinde servisten dönmezse eğer, logitech g25'imin yerine teknosa'dan talep edeceğim direksiyon setidir. yerler mi? bilmiyorum. deneyip göreceğiz.

  edit: yemediler. g27 stoklara girmemiş. ellerinde g25 kalmamış. 513 tl değerinde alışveriş çeki verdiler. olan g25'ime oldu.
 • capacity electroworld'de 670 liraya satımına başlanmış alet.
 • gran turismo 5 ile kendinizi yarış pistlerinden çıkartamıyacağınız sevgilinizin ailenizin arkadaşlarınızın yüzünü unutturacak alet. oyunla uyumluluğundan ve sony ile logitech arasındaki anlaşmadan dolayı oyunun çıkışıyla fiyatlarını aşşağı çekmiştir ve bence yarış oyunlarına/simülasyonlarına, arabalara, yarışlara meraklı olan herkesin gran turismo 5 g27 combosunu kesinlikle bir kere deneyimlemesi lazım
 • direksiyon hissiyati gercek otomobilden farksiz olan aparat. oynarken hic bir sekilde o yapay mekanik hissi vermiyor. ayrica vites koluda tam olmasi gerektigi gibi rahat geciyor, takilmiyor g25e gore... ve bence bu setin ve hatta genel olarak bu tip setlerin tek eksigi pedallarda debriyajin kavrama noktao, frenien sertligi gibi etkenleri hissetterecek bir force feedback mekanizmasi olamamasi.
 • yurtdışı fiyatı 200-250 dolar arası, hepsiburada fiyatı 940 liradır.

  (bkz: bu kadar da olmaz)