şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bu farenin en büyük falsosu, ayarladığınız dpi hassaslık seviyelerinden hangisinde olduğunuzu görememeniz. bir de dpi hassaslık aşağı, dpi hassaslık yukarı tuşlarını barındırmaması. tek bir dpi ayar tuşu vardır, o da yukarı doğru gider. 5 tane hassaslık seviyesi girmişseniz, tek tek değiştirmeniz gerekir.

  onun dışında sensörü olsun, hafifliği olsun, ufaklığı olsun; aldığıma zerre pişman etmemiş bir teknoloji ürünüdür.

  edit: tabi, default olarak ileri geri olarak işaretlenmiş tuşları dpi aşağı, yukarı yapabilirsiniz. ama işte. sürekli profil değiştirmeniz gerekir oyun/web gezmesi derken.
 • logitech g302'nin upgrade'li versiyonu diyebileceğimiz fps oyuncuları odaklı oyuncu faresi.

  şekli itibariyle bu ne la dedirtebiliyor ama nispeten ufak ellere sahip biriyseniz piyasadaki diğer kaliteli mouse'lara kıyasla kesinlikle çok daha rahat bir kavrama sunuyor. ekstra tuşlarının azlığı, logitech'in alameti farikalarından free scroll tekerleğinin olmaması ciddi eksiklikler gibi gözükebilir ama şahsen senelerdir g500 kullanıyordum, ne üçüncü yan tuşu ne de free scroll'u o kadar sık kullanmadım, fazladan dpi tuşu da aynı şekilde olmazsa olmaz bir özellik değil tecrübeme göre ki logitech yazılımının g-shift özelliği tek tuşla bütün tuşlara ikinci set atama yapmanıza olanak tanıyor dolayısıyla bir de logitech klavye kullanıyorsanız bunlar sıkıntı olmaktan çıkıyor. bu söz konusu eksikliklerin bir faydası cihazın ağırlığını azaltması aynı zamanda, logitech'in diğer ürünlerine kıyasla hafif bir mouse ve uzun oyun seansları için rahatlık sağlıyor. mouse'un en büyük özelliği ise kullanılan amiral gemisi sensörü, g502 ile aynı sensöre sahip ve bir çok incelemeye göre muazzam performans sunuyor.

  velhasıl-ı kelam, ufak elleri olan ve hafif bir mouse arayan fps oyuncuları için çok iyi bir tercih, mutlaka değerlendirin.
 • bugün kargodan teslim aldığım tatlı şey. gerçekten tutuşu çok hoş eğer palm ile claw grip arası tutuyorsanız. yakında inceleme eklerim.
 • 5-6 aydır kullandığım ve inanılmaz derece sevdiğim logitech ürünü gaming mouse. fps oyun oynayan oyuncular için özellikle elinizi yayarak oynamıyorsanız tercih edilecek en iyi 2,3 mouse arasına girer. ışıklandırma sistemi ve verdiği hissiyat gayet tatminkar. ürünü almak isteyenlere amazon.com üzerinden almalarını öneririm türkiye piyasasının altına satın alabilirler.
 • 2.5 yıldır kullandığım mouse. kesinlikle kullandığım en iyi mouse diyebilirim fakat son zamanlarda çift tıklama sorunu baş göstermeye başladı, hala satışta olsaydı tekrar aynısını düşünmeden alırdım.