• boyutu biraz büyük gibi görünse de eli küçük oyuncular için bile sıkıntı yaratmayan uzay mekiği tipli oyun faresi.
    solaklar için kullanımı sıkıntı yaratabilir.
    güncelleme programı ise sürekli hata veriyor.
  • diablo iii oynamak için satın aldığım, civilization v oynarken çok faydasını gördüğüm oyun faresi. forumlarda gördüğüm kadarıyla çoğu kişi logitech gaming software ile büyük problemler yaşamış ama ben os x'de herhangi bir sorun yaşamadım.
  • pilin %20 kaldığını söyleyen uyarı mesajına itibar edilmemesi gereken uzun pil ömrüne sahip mouse. türkiye fiyatı uçuktur, yurt dışından almanız tavsiye edilir. 16 aralıkta elime geçti ve neredeyse hiç tasarruf moduna almadım, bugün 12 şubat hala pil(2xduracell) değiştirmedim.

pili değiştirdiğim gün ekleyeceğim.

edit: 15 şubatta pil değiştirilmiştir.
  • fiyatina gore gayet basarili. dpi degerlerine hic bakmadan ayi gibi degerlendirince sanki mx500 hissi veriyor.

tek kusuru basparmagin yerlestigi kisim biraz dar olmus. ya da benim basparmak basparmak degil. ikisinden biri, bilemedim.
  • eli büyük oyuncular için tercih edilebilir oyun faresi. baş parmak için tasarlanmış 6 tuş var, bu özellik hem multimedia hem de mmo, moba gibi oyunlarda iş görecektir. işaret parmağı için sol tuşun üzerine iki ayarlanabilir tuş daha eklenmiş. bu tuşlar kendinden dpi ayarı olarak geliyor fakat benim fikrim, dpi seçeneğini diğer 6 tuştan en kullanamayacağınız olanlara ayarlayıp, işaret parmağı için olan tuşları daha aktif kullanmak.

ergonomisi gayet güzel, sevgili g500 ile çift tık sorunu yaşamaya başladıktan sonra, paraya kıyamayıp bimeks'ten g300 almıştım, 3 gün sonra iade edip g602 aldım. büyük elleri olan kimse g300 ile sınanmasın.

kablosuz menzilinin 3 metre olması takdire şayan. bunun dışında ürünle birlikte 4 adet şarj edilebilir pil ve pil için şarj aleti fiyatını da bütçeye eklemek gerekiyor.
  • kullanımı, pil dayanımı falan çok başarılı fakat bir iki sene gibi bir sürede sol tuş çift indeksleme yapmaya başlıyor. tek basıyorsunuz, çift sayıyor yani. internette ararsanız görürsünüz. normal bir insana çok meşakkatli gelecek, lehim falan uğraştıran bir tamiri var. uğraşamam diyen, uzun ömür isteyen başka mouselara bakmalı.
  • fare kapalı olmasına rağmen pili bir hafta içinde bitiyor. duracell şarj edilebilen pil kullanıyorum fakat en fazla 1 hafta gidiyor. her hafta pilleri şarj etmek durumunda kalıyorum ve bu durum gerçekten çok can sıkıcı.
  • gelmiş geçmiş en iyi gaming faresi. bununla bir alışan bir daha başka fare kullanamaz.
  • (bkz: logitech g604)
  • kablosuz olması veya boyutu gibi faktörler çok önemli değilse logitech g400'e tercih edilmemesi gereken faredir.

zira g400 sensör, polling rate ve dpi bakımından daha iyiyken fiyat olarak g602'nin neredeyse yarısıdır. bu durum, dizüstü ve masaüstü bilgisayar arasındaki fark gibidir.
hesabın var mı? giriş yap