şükela:  tümü | bugün
 • logitech in g930 dan sonraki kablosuz gaming headset modeli. kendisi ilk kurduğum zaman sürekli bağlantısının kopmasıyla beni kanser noktasına getirmeyi başarmıştır. neyse ki firmware update ile sorunu çözmeyi bildiler.
  şarjı yaklaşık 10-11 saat gidiyor, ses kalitesi oldukça iyi
  içinden çıkan kablolarla kablolu olarak kullanmak veya kablosuz kullanırken micro usb kablosuyla şarj etmek mümkün.
  teknosanın çılgın indirimleri sayesinde g633den daha ucuz bir fiyata aldım.
 • değerlendirmem aşağıda:

  artılar:

  + kulağa değen kısımları deri değil, kumaş ve bence bu terletmemesi hava alması bakımından bir avantaj. ayrıca bu kısımlarda hafızalı köpük kullanılmış bu da kulaklığın genel rahatlığını arttırıyor.

  +ses kalitesi ve şiddeti belli bir seviyenin üstünde. ancak daha ucuza satılan ve önceki kulaklıklarımdan olan turtle beach 400p kadar iyi değil maalesef. (her tarafından kırıldığı için kendisiyle vedalaşmıştık.)

  +pil ömrü iyi (10 saat civarı), pilin kolayca değişebiliyor olması çok iyi.

  +malzeme kalitesi genel olarak iyi sayılır, özellikle headband-kulaklık arasındaki uzayıp kısalan kısımların metal olması çok iyi olmuş. uzun süre kullanmadan bilinmez ama sağlammış gibi görünüyor.

  +gizlenebilir mikrofonu çok pratik olmuş, yuvasına ittirince mikrofon çalışmıyor.

  +bütün platformlarda (ps4, xbox one, pc) kablosuz olarak çalışabilmesi süper. merak edip xbox'la denemedim ama diğer cihazlarımda sorunsuz çalıştı. kapsama alanı da iyi sayılır.

  +yazılımındaki ekolayzer vs. ayarları gayet detaylı.

  eksiler:

  -böyle bir kulaklıkta 40 değil, 50 mm sürücüler olmalıydı.
  -ses kalitesi iyi ama çok iyi değil. gayet iyi iş görüyor fakat daha iyisini kullanmış birinde fazla keyif yaratmıyor. aslında tizlerde başarılı fakat mid ve bass'lar gerektiği gibi değil.
  -kulaklık bipleme ile değil de, konuşma ile bize derdini anlatabilirdi.
  -bu ucuz bir kulaklık değil; yanında stand, yedek pil veya kılıf verilebilirdi.
 • amazon.de'de bugüne özel 99 euro'dan satışta olan kulaklık, özellikle 80 euro'ya 8 euro kuponu ile baya avantajlı bir fiyata alınabilir.

  https://www.amazon.de/…f8&psc=1&smid=a3jwkakr8xb7xf