şükela:  tümü | bugün
 • bugün edindiğim bluetooth klavyedir. 154 küsür törkiş gayme saydım kendisine.

  ilk izlenimim olumlu, yazma hızımda pek düşüş olmadı, üç alete kadar tek tuşla geçiş sağlıyor, internetteki tüm review'lerdeki ergonomi anlamında aldığı olumlu yorumları hak ediyor.

  şimdilik sanıyorum sadece vatan kömpüter ve üç beş n11 satıcısında var. fiyat performans olarak hiç fena değil. hele hele logitech k480 almayı düşünüyorsanız aman diyeyim, çok daha iyi bir opsiyon.

  tek sıkıntı fn ile ctrl macbook klavyesine göre yer değiştirmiş, orada az bir sıkıntı oluyor ama alışırım muhtemelen.

  gavuristan satış fiyatı ise 40 dolores (amazon).

  hayırlı forumlar diliyorum.

  ------------
  tok kapılı golf - logitech sevenler derneği - apple fanboyları - lg tv kullanıcıları kulübü
  atam sen kalk da ben yatam
 • 15 günlük kullanım sonrasında ara ara hafif latency'ler sezdiğim klavyedir.

  sapık gibi oyun oynamıyorum, oynamayı da düşünmüyorsanız hala öneriyorum. kendisiyle 10.000 kelime civarı sırf word dosyası yazdım, ergonomik anlamda hala epey memnunum.
 • uzay kumandası gibi mübarek. dünya'ya hükmediyor gibi hissediyorum. cep telefonumu bilgisayar ekranının önüne koydum 1 nuamaralı tuşa basınca bilgisayara ve 3 numaralı tuşa basınca telefona geçiş yapıyorum. 5'e basınca da yemek filan getirse keşke.

  daire biçimli bir tuş takımı var. tuşlar küçükmüş gibi görünüyor; ancak teknoloji markette denediğim tüm diğer bluetooth klavyelerden daha ergonomik. her vuruş tuşun tam ortasını buluyor. ondan da önemlisi; tuşa basınca çıkan ses orgazmik. çin işi plastik sesi gibi değil, böyle dolu dolu.

  fiyatı normal klavyelere göre pahalı olsa da makyaj çantasına bile konabilir küçüklükte. 4 numaraya basınca allık, 6 numaraya basınca fondöten.
 • iki gündür aktif olarak kullandığım klavyedir.

  esasen google nexus 7 ile rahat not tutabilmek için edindiğim bu güzel klavye, biraz abartı fiyatlara satılıyor olsa da kesinlikle kullanması ve taşıması kolay bir ürün.

  benzer amaçlarla ihtiyaç duyan herkese önerdiğim üründür.

  sonradan gelen not: aradan bir yıl geçmiş olmasına karşın hâlâ memnun kaldığım bluetooth klavyedir. çok sayıda android cep telefonu ve tablet, bilgisayar, ve sony playstation 3 ile kullanmama karşın hiç bir sorunla karşılaşmadım.