şükela:  tümü | bugün
 • bugün edindiğim bluetooth klavyedir. 154 küsür törkiş gayme saydım kendisine.

  ilk izlenimim olumlu, yazma hızımda pek düşüş olmadı, üç alete kadar tek tuşla geçiş sağlıyor, internetteki tüm review'lerdeki ergonomi anlamında aldığı olumlu yorumları hak ediyor.

  şimdilik sanıyorum sadece vatan kömpüter ve üç beş n11 satıcısında var. fiyat performans olarak hiç fena değil. hele hele logitech k480 almayı düşünüyorsanız aman diyeyim, çok daha iyi bir opsiyon.

  tek sıkıntı fn ile ctrl macbook klavyesine göre yer değiştirmiş, orada az bir sıkıntı oluyor ama alışırım muhtemelen.

  gavuristan satış fiyatı ise 40 dolores (amazon).

  hayırlı forumlar diliyorum.

  ------------
  tok kapılı golf - logitech sevenler derneği - apple fanboyları - lg tv kullanıcıları kulübü
  atam sen kalk da ben yatam
 • 15 günlük kullanım sonrasında ara ara hafif latency'ler sezdiğim klavyedir.

  sapık gibi oyun oynamıyorum, oynamayı da düşünmüyorsanız hala öneriyorum. kendisiyle 10.000 kelime civarı sırf word dosyası yazdım, ergonomik anlamda hala epey memnunum.
 • uzay kumandası gibi mübarek. dünya'ya hükmediyor gibi hissediyorum. cep telefonumu bilgisayar ekranının önüne koydum 1 nuamaralı tuşa basınca bilgisayara ve 3 numaralı tuşa basınca telefona geçiş yapıyorum. 5'e basınca da yemek filan getirse keşke.

  daire biçimli bir tuş takımı var. tuşlar küçükmüş gibi görünüyor; ancak teknoloji markette denediğim tüm diğer bluetooth klavyelerden daha ergonomik. her vuruş tuşun tam ortasını buluyor. ondan da önemlisi; tuşa basınca çıkan ses orgazmik. çin işi plastik sesi gibi değil, böyle dolu dolu.

  fiyatı normal klavyelere göre pahalı olsa da makyaj çantasına bile konabilir küçüklükte. 4 numaraya basınca allık, 6 numaraya basınca fondöten.
 • iki gündür aktif olarak kullandığım klavyedir.

  esasen google nexus 7 ile rahat not tutabilmek için edindiğim bu güzel klavye, biraz abartı fiyatlara satılıyor olsa da kesinlikle kullanması ve taşıması kolay bir ürün.

  benzer amaçlarla ihtiyaç duyan herkese önerdiğim üründür.

  sonradan gelen not: aradan bir yıl geçmiş olmasına karşın hâlâ memnun kaldığım bluetooth klavyedir. çok sayıda android cep telefonu ve tablet, bilgisayar, ve sony playstation 3 ile kullanmama karşın hiç bir sorunla karşılaşmadım.
 • bir yıldan fazla süredir kullandığım klavyedir. içinde gelen pili hala %80 düzeyindedir. aynı anda birden fazla cihazla çalıştığım zamanlarda inanılmaz bir iş yükünden kurtarmıştır beni.

  tanım: parasının hakkını veren klavye.
 • android tabletim için bluetooth klavye bakarken gelen olumlu yorumlar üzerine bir adet edindiğim yeni taşınabilir klavyem. parmaklarım çok kalın olmadığı için bana müthiş rahat bir yazım olanağı sunduğunu ve premium hissi verdiğini söyleyebilirim. tabletler ile uyumu ve kısayol tuşları çok işe yarıyor. örneğin sekmeler arası geçişleri kolaylıkla yapıyor, ses açma ve kısma, video duraklatma, müzik atlama ve ekran görüntüsü alma gibi olayları tablete dokunmadan klavye üzerinden kolaylıkla yapabiliyorsunuz. ben hem tablette hem de bilgisayarda makale ve ödev hazırlarken kullanıyorum. üzerinde yer alan switch tuşları ile aynı anda üç cihaza birden bağlıyken cihazlar arası geçiş yapma olanağınız da var. fiyatına değer mi bence değer. bluetooth klavye arayanlara tavsiye ederim sözlük.
 • biri türkçe biri ingilizce layout olmak üzere iki tanesine sahip olduğum bluetooth klavye. tuşların yuvarlak olması ve klavyenin kendinden hafif eğimli şekilde tasarlanmış olması hem yazmada rahatlık hem de makul bir ergonomi sağlıyor. eğer birden fazla cihaz(maksimum üç tane) kullanıyorsanız, cihazları tanımladıktan sonra klavyede bulunan f1, f2 ve f3 tuşları ile yaklaşık 1 saniye gibi bir süre içinde cihazlar arası geçişi sağlayabiliyorsunuz. çantada taşıması da kolay. oyun içinse kesinlikle tavsiye etmediğim bir klavyedir. bluetooth sebebi ile küçük gecikmeler ve saniyelik kopmalar yaşanabilir.

  logitech müşteri hizmetleri ve ürün kalitesi sebebiyle tercih edilesidir.