şükela:  tümü | bugün
 • yeni almış olduğum über ötesi farem.

  en öne çıkan özelliği '' silent '' adını verdikleri sessiz çalışma prensibi. tık sesi, teker sesi yok.

  malzeme kalitesi çok güzel, kaliteli ve yapı olarak ele oturuyor.

  tuş sayısı ve işlevsellik olarak gayet yeterli.

  bir diğer en önemli özelliği ise tek bir kalem pille 24 ay pil ömrü sunması. çünkü fare siz onu kullanmadığınız anlarda açık durumda olsa dahi kendini uyku moduna alıyor.

  burdada kendisini ve fiyatını görebilirsiniz.
 • yıllar süren steelseries kana v2 hakimiyetini sonunda sonlandırabilen mouse.

  yanlış anlaşılması kana v2 ile m590 ne alaka demeyin. kana v2'yi gayet ofiste çalışmak için kullanıyordum. uzun süren mouse alımları sonunda ona karar vermiştim çünkü sadece 70 gr! evet 70 gr. ne kadar dirsekten kullanmak gerekse de günün sonunda bilekten kullandığımız için mouse'u hafif olması iyiydi.

  sadece artık çok fazla toplantıya vs gittiğimdem sürekli yanımda kablolu mouse'la dolaşmak zor oluyordu. çok fazla mouse aldım denedim ama bir türlü kana v2'deki rahatlığı yakalayamadım.

  neyse ki sonunda bu mouse'la aram iyi. evet gereksiz özellikleri var hayatta 2 tane bilgisayara aynı anda bağlı olmam gerekeceğini sanmıyorum. bir de çok sessiz cidden, yani alışamadım mesela, tıkladığını anlamıyorum çoğunlukla*
 • m310 bozulunca, fare ve klavye konusunda tam bir logitech fanboy'u olduğum için yine bir logitech ürünü olan m590'a geçiş yaptım. bugün 239 tl'ye satın aldım.

  resmen size farede tok kapı sesi deneyimi yaşatıyor :) tuşların mükemmel bir basma hissiyatı var ve çok sessizler. ayrıca benim gibi iş nedeniyle aynı anda birden fazla pc kullanmak zorunda olanlar için logitech flow teknolojisi büyük kolaylık (ah bi de linux desteği olaymış).
 • bugüne kadar kullandığım en iyi mouselardan. sessizliğine aşık kaldım resmen. oyuncu fareleri filan yalanmış onu anladım.