şükela:  tümü | bugün
1 entry daha
  • logitech performance mouse mx'ten geldim, 1-2 haftadır kullanıyorum.

- bluetooth hayal kırıklığı oldu. usb portlarından birini fareye rehin vermemek için hevesliydim ama receiver'la performansı *kat kat* iyi. üstelik bluetooth kullanıyorsanız boot'tan sonra veya uykudan çıkınca bir kaç saniye beklemek gerekiyor, sırf bu bile soğutmaya yeter. belki windows 8'in veya benim bt deneyimim budur, mac'te falan daha iyi olabilir. en azından farklı olabilir.

- tekerleği sağa sola yatıramıyoruz, o kötü. ben tekerleği ittirerek ileri/geri olayına fena alışmıştım.

- başparmak ileri/geri butonları bence berbat. normal tutuşta başparmağı kaldırınca tuşlar ilk boğumun arkasında kalıyor, hadi parmağın ortasıyla basabiliyorsunuz ama hissetmesi kolay değil. tasarım için ergonomiyi feda etmişler.

- başparmağın altındaki "gizli buton" performance mx'ten çok daha iyi, sert belirgin bir tıklaması var.

- usb portunun type-c olmaması çağ dışı.

şimdilik soğudum diyemem, ama parasını hakediyor da diyemem. iyi bir mouse'unuz varsa değmeyebilir.

bu arada teknosa'daki çok değişik bazı insanlar bunu 550 tl'ye satıyor, internette 360'lara satan bir sürü site var. teknosa almayın aldırmayın.