• canavar gibi tamam eyvallah da, oda değiştirince tak diye sesi kesilen hoparlör. internette baktım 9 metreye kadar bağlanabiliyor. gittiğim yer 9 metre bile değil. 2014 ya da 2015'te aldım garantisi bitmeden garantiye vermiştim bluetoothtan ötürü. şimdi git işin yoksa sürücüsünü ara dur.

edit: ben 80 lira civarı bir fiyata almıştım. şu an 300 liraya satılıyor. :o
  • şimdi görünce yazayım dedim, yaklaşık 3 senedir baya hoyratça kullanıyorum ama bana mısın demedi.
  • mini bir bluetooth speaker.

yaklaşık 4 aydır sürekli çantamda. gayet portatif ve işini iyi yapan sade araçlardan biri. boyutu yaklaşık bir sigara paketi kadar. tek tuşla telefon, laptop vs bluetooth kullanan aygıtlara kolayca bağlanıyor. ses yüksekliği ve kalitesi boyutuna göre gayet iyi. evdeki laptoptan daha iyi ses veriyor diyebilirim. tabii ki muhteşem değil ama müziği cep telefonundan dinlemekten çok çok daha iyi. bas ve tizleri daha iyi duyarsınız ve dolu dolu dinleyebilirsiniz o kesin. evde temizlik ya da yemek falan yaparken gittiğim odaya mutfağa götürüp mis gibi dinliyorum müziği. 5 saatten fazla pil ömrü var ve pil bitince 1.5 saatte doluyor. işe, pikniğe götürmek için ideal. teknosa fiyatı 73,90'a düşmüş.

bir de şurada güzel ve kısa bir incelemesi var.
hesabın var mı? giriş yap