şükela:  tümü | bugün
  • 1+1 hoparlör seçenekleri arasında fiyat/performans oranı en yüksek logitech hoparlörü.

bundan bir önce kullandığım creative sbs a60 1+1 modelinden çok daha iyi.
    ondan da önce kullandığım philips spa1300 2+1 modelini ise aratmıyor.

bugünlerde fiyatı genelde 100 tl üzerinde olsa da teknosa 80 tl ile en uygun fiyata satan firmadır. ancak teknosa internet sitesinde sadece beyaz rengi mevcut. teknosa'nın, "ürünün bulunduğu mağazalar" özelliği her zamanki gibi iyi çalışmadığından mağazaya gidip sormanızı, hatta "maalesef yok" diyen görevliden bilgisayarla kontrol etmesini rica etmenizi tavsiye ederim.

zira ben alırken aynen böyle oldu. internet sitesine göre gittiğim mağazada hiç olmayan ürün görevliye göre de yoktu. yakındaki mağazada olup-olmadığını kontrol etmesini istediğimde orada beyaz rengi var dedi. siyah rengi yok mu diye sordum tekrar baktı ve ürünün kendisinde olduğunu öğrendi. hemen karşıdaki reyondan ürünü bulup teslim etti; hatta gördüğüm kadarıyla 2 tane beyaz, 2 tane de siyah rengi vardı.

http://www.logitech.com/…t/multimedia-speakers-z200
  • tam bir fiyat performans ürünü, baslar 2+1leri aratmıyor, yer problemi olanlar için çok uygun. bence beyaz rengi daha şık.
  • 2015'te 80tl'ye alınabiliyormuş. 2018'de 216tl'ye satın aldım. asıl almak istediğim 2.0 stüdyo yakın dinleme monitörleri. tabi bunlar için ne para var ne de onları koyacak uygun bir yer.

bundan 2-3 yıl önce logitech z313 almıştım. tam modeli z313 olmayabilir fakat uyduları, kontrol kumandası ve subwooferı bendekinin birebir aynısı. bass ayarı yoktu. z200'de bass kısılabiliyor. geceleri kısmak gerekiyor. karşılaştırmam gerekirse, z200 daha temiz daha detaylı çalıyor. yer kaplama, kablo karışıklığı açısından z200 çok daha iyi bir yerde. 2.1 olan da müzik çalmazken bile bir dip ses oluyordu. z200'de bu dip ses yok. sadece z200 bir kaynağa bağlı değilken biraz cızırdama var gibi. fakat herhalde kimse kaynağa bağlamadan sadece güce bağlayıp hoparlörleri kullanmaz.

z200'ün her hoparlöründe 1 adet sürücü var. alttaki sürücü görünümlü olan bass vent'i tarzı bir görev görüyor.

amazon.com'da şu an 20$ ürün + 22$ kargo masrafıyla satılıyor.

üzerinde aux girişi ve kulaklık çıkışı var.