• lois rolünde desperate housewives dizisinin susan mayeri sinir hatun teri hatcher oynamaktadır.
  • konseptin kendisinin lois ve clark olduğu dizi. zaten öyle olmasa adı superman olurdu.

lois niye önde derseniz; birincisi kadın ve erkek ilişkisi kadın odaklıdır. ikicisi, clark kendini kasten geriye çeker. dikkat çekmek istemez. superman zaten karaktersizdir. bir mükemmellik timsalidir. aksiyon dışında bir katkısı yoktur diziye.
  • teri hatcher'ın seksiliğin ve güzelliğin sınırını zorladığı dizi. ayrıca clark/superman geçişleri, muhabbetleri harikadır.
  • bu dizide superman'ı dean cain isimli ibik canlandırmıştı. elin adamına ibiş dememin nedeni ise daha sonra bir filmde denise richards'ı yalamış olmasıdır. yoksa eli yüzü düzgün bi çocuk, yukarıda allah var!
  • anaokulundayken ve ilkokuldayken en sevdiğim dizi bu idi. lois'i gerçekte aşık olduğum kızla, clark'ı da kendimle özdeşleştiriyordum. çocukken fark etmemişim teri hatcher çok seksi ve güzelmiş bu dizide. ben anaokulundayken sarışın seviyordum. saçmalık.

clark, lois'i stalklarken yakalanacak gibi olduğunda tavana filan uçuyordu.

geçen teri hatcher'ın yüzünü gördüm, sanki gerçekte tanıdığım, sevdiğim biri gibi geldi. o lois'miş.
  • 1993-1997 arası süren superman tv uyarlaması. ama çekildiği dönem için bile her anlamda çok zayıf bir yapım. 4:3 görüntü bir yana (o dönem abd tv leri 16:9 a geçmeye başlamıştı) sesler ve efektler resmen dökülüyor.
    bu dizinin bitiminden 3 yul sonra yapılan smallville her anlamda bu diziden çok daha başarılı.

imdb
  • xena, herkül ve robin hood ile birlikte kanal d'nin bir zamanlar hafta sonu yaptığı güzelliklerden....
  • 90lar için çok güzel bir dizi sayılır. ama bazı konular comiclere uymamış gibi.

bunun yanında
    bu dizideki clark kent rolündeki kişi smallville dizisinde clark kentin düşmanı oldu ölümsüz knox olarak, supergirl de superman'in amcası,
    bu dizideki lois, smallville dizisinde loisin annesini
    supergirl dizisinde de clark kent - superman'in halasını oynadı zamanında fark etmedim ama ilginç tesadüf olmuş.
    yani bir önceki dizilerde superman ve lois sonraki dizilerde superman ve loisin anne babası amcası vs olmuş
hesabın var mı? giriş yap