şükela:  tümü | bugün
  • asker sakınmaz'ın flexkom rezaletinden sonra tekrardan işe koyulmasıdır.gelip bulup seni buna dahil edelim diyorlar yarın bir buluşma olacak sırf ne saçmalayacaklar onu merak ettiğim için gidip öğreneceğim ve burayı editliyeceğim.

edit:tahmin ettiğim üzere en sonunda belli bir miktar istendi ve param yok diye alınan karşılığı kesinlikle kabul etmedi.arkadaşından kredi kartı iste öyle çek diyecek kadar ileri düzeye gitti işler.işleyişi burdan anlatmayacağım sadece kobi bağlamak üzere oldugunu kısaca söyleyeyim ve bunun üstünden komisyonla para kazanılacakmış.tamamen mantıgıma ters, "kolay para" kazanmak isteyen paragöz insanlar çok rahat işe dahil edilecektir.45 dk süren bir sunum sonrası bana kalanlar sadece mantıksızlık,vizyon eksikliği,abartma,baş ağrısı,boş yere geçen süredir.kaydolan arkadaşlara lafım yok ama benim mantıgıma yatmıyor ve ısrar işin içine girince çaresizlik gözüme çarpıyor ve zayıflık ortaya çıkıyor.
  • göz boyamak için sikimden bir mobil aplikasyon üretip özünde saadet zincirinden herhangi bir farkı olmayan, ponzi şeması olarak bilinen piramit sistemi üzerinden para kazanan oluşum. yaptıkları işi ciddi ve karizmatik göstermek için vizyon, misyon, ekip, iş ortağı gibi süslü kelimeler kullanıp microsoft, apple gibi şirketler üzerinden örnekler vererek aklınızı çelmeye çalışırlar. kendinizi bi bok sanmanız için de executer, presedent, vice presedent gibi ünvanlar verirler. bu sisteme dahil olup para kaptıranlar ekip(!) kurmak için altına kendi gibi silkelemelik keriz ararken bir diğer yandan zottirik pide salonu'nu sisteme kobi olarak üye yapıp oraya gidecek 100.000 müşteri üzerinden para kazanmanın hayallerini kurarlar. temmuz sıcağında götünden ter akarak o şehir benim bu şehir senin toplantılar düzenleyip nasıl altlarına daha fazla keriz bulacaklarının planlarını yaparken sistemin başında bulunan ceo dedikleri şark kurnazı eleman yatlarda, katlarda, otellerde gününü gün etmektedir.

işbu entry tavsiye niteliğindedir. paranızı kaptırmayın.
  • ponzi sistemine benziyor, giris ucretini ogrenemedim ama neden yayginlasamadigi ve sozlukte bile sadece iki entry olmasi merakimi arttirdi.

bakalim ileride yayginlasabilecek mi?
  • ne çok keriz var amk. elini sallasan saadet zincirine çarpıyor.
  • bu gün beni çağırıp yaklaşık bir saat süren bir sunum yaptılar. bu iş için ofis bile tutmuşlar. biraz bu işlerden anlıyorsanız inanmazsınız ama ülkede keriz çok. sizden en düşük fiyatı 2500 tl olan paket alıp bu işe başlamanızı istiyorlar. neyse kısaca dolandırıcılar dikkat edin!
  • her anlamda basit bir sistem.sözde ceo asker sakınmaz ın yaptığı iş.güya yurtdışında çok iyi işler yapmış da neden kendi ülkesine faydalı olmuyormuş da falan filan hepsi hikaye yani anlatılanların.sakın toplantılarına filan gitmeyin ya da gidin hikaye dinleyin para filan kaptırmayın bu sözde saadet zincirine.