şükela:  tümü | bugün
 • tübitak uzay teknolojileri araştırma enstitüsü müdürü. siyasal islamcı tepedeninmegillerdendir. cv'si; şurada çalıştı, burada çalıştı, orada çalıştı gibi bilimadamına değil iş arayan yeni mezuna daha uygun bir formatla hazırlanmış. kendine ait sitedeki yazılarında bariz imla hataları var; kendisi böyle yazdıysa kötü, başka yerden kopyala/yapıştır yaptıysa daha kötü.

  kendisi çok bilimseldir ve suyla ilgili bir yazısını şöyle süslemiştir.

  *susuz hayat yoktur. enbiya süresi 30. ayetinde allah-u teala şöyle buyurur: “her canlı şeyi sudan yarattık, suyla diri (canlı) kıldık”.

  *kur’an’da birçok ayette suyun gökten indirildiği ifade edilir. (bakınız: bakara 164, en’am 99, rad 17, ibrahim 32, hicr 22, nahl 11, nahl 65, furkan 48-50, neml 60, fatır 27, zuhruf 11, kaf 9-11).

  ona göre einstein'in önemli özelliklerinden biri de dinsiz bir bilimin sakat olduğunu, bilimsiz bir dinin kör olduğunu söylemesidir.

  resmi sitesindeki yazılarında bol mahalle ağzı kullanmıştır.
 • kendisini tanımam ama söylediği "odtü fizik bölümünü 3.5 ortalamanın üstünde bitir, tubitak'ta benim bölümümde işin hazır" söylemi doğru olması kuvvetle muhtemeldir. hatta daha iyi yerlerde bile iş bulabilirsiniz.