• soyut düşünme yetisinde mahrum olduğu her türlü test tarafından kanıtlanmış kişi.
  • insanların sevdigi şeylere saygı duymayan, kendi altına girdigi övgü dolu entry ile ileride en megalomallar listesinde olacağını düşündüğüm yeni sözlük yazarı
  • $irin mi $irin bi telatabi. kimi zaman cok alingan ama genelde ne$e sacan bi ahbap.
  • 1-2 haftalik bir sınıfda$lıktan sonra** cıkarabildigim kadariyla kitap okumayi cok seven bi de derste sürekli kafasını "evet, böyle, dogru valla, aa hakkaten okumustum" gibi düsünceleri belirtmek ister gibi sallayan, gördügüm zaman bana bi arkadasimi hatirlatan* insan. bi de galiba oguz atay'in tutunamayanlar adli romanini cok begenmisti**. sirin bi kisilikti kısacası.
  • kendisine kesinlikle haksızlık edilmemesi gereken, freud sever "eski" arkadaş...
  • teget gectigi yollar,hayatlar,zamanlar,rastlantilar icin hic birsey ifade etmedigini anlayandir.
    yaslanirken geriye sadece kendi anilarinin kalacagini,kimsenin kimseyi gercekte cok sevmedigini,herkesin kendi gercelligine,imajina takili oldugunu anlamis,dunyadan sessiz sakin ayrilip kendi icindeki kuytularina kacsa dahi kimsenin ruhunun duymayacagini erken fark etmenin tadini gec cikaran hayalet.
    kucukken dunya dondukce k sabiti olmaya karar vermis kontrolunu kaybedip arada k asabiyeti olmus kisicik.
    lanetim uzerinize cassandrasi,konjuge metis ve eris.

edit:dinlek olmuş,kim ne derse inanan,default modunu unutmuş insan.
  • sınır tanımayan bir araştırmacı.

(bkz: #22260235)
  • anlatım bozuklukları konusunda hassas yazar.

en azından bugünden sonra abaza-abazan farkına dikkat edeceğim sayesinde.
  • nicki altında "insanları yanlış bilgilendirdiği iddia edilen entryleri" incelenmesi gerekirken; yazarların "üşenmeyip" uzun uzun kendilerini anlatmasına vesile olmuş, ad hominem sevmediğini, kanıtlarla konuşulması gerektiğini hep belirten suser.

* * *
  • bilgisine hayran kaldığım, gerçekten çok iyi bir insan ve kaliteli bir yazar.
hesabın var mı? giriş yap