şükela:  tümü | bugün soru sor
 • güzelliği ile bizi kendimizden eden amerikalı bayan sprinter. 05/08/1982 doğumludur efenim engelli koşularda görürüz kendisini ve pek severiz.

  http://www.iaaf.org/…er=0/athcode=181187/index.html
 • 2008 pekin olimpiyatlarinin 100 metre engelli yarisinda sampiyonluga kosarken, engele takilarak yedinci olan sprinter hanim.

  http://www.desmoinesregister.com/…lolo.screen.1.jpg
 • şanssızlık erseri engele takılıp bizi üzen amerikalı atlet. birinci olurdun be lolo.
 • berlin 2009 dünya atletizm şampiyonasına 110 metre engelli ulusal elemelerinde yarı finalde kaybetmesi nedeniyle katılamamış, ancak bunun yerine eurosport'ta yorumculuk yaparak bizi güzelliğinden mahrum bırakmamış abd'li atlet.
 • engele takıldığı yarış sayısı, takılmadıklarını geçmiş olsa gerek. yeri gelmişken biraz daha kassız olsa evimin kadını yapardım. ah ah.
 • amerika nın 100 metre engellide yarışan kadın sporcusudur.böyle şeker gibi karamel gibi bir görüntüsü vardır.gözümde çok başarılı olmasına karşın son bir senedir inanılmaz aksilikler yaşayan ve buna rağmen hala kendini kaybetmemiş sporcudur.herşey 2008 pekin olimpiyatı kadınlar 100 metre engelli yarışmasında başladı seçmelerden rahat rahat finale gelen lola finalde de mükemmel koştu ve arayı açtı sadece son engel kalmıştı 10 metre sonra boynuna altın madalyayı çok rahat bir şekilde takacaktı ama son engelde yaşadığı takılma onu yarışmanın sonucusu yaptı.uzun yılar süren çalışmalar son 10 metrede bitiyordu.bunu kafasından atmaya çalışan lola dünya şampiyonası öncesi yapılan amerika seçmelerinin yarı finalinde koşarken bu sefer yan kulvardaki koşucuyla kolları birbirine takılınca dünya kupasına gitme şansını da kaybetmişti ancak olaylar bununla da bitmiyordu. geçtiğimiz günlerde yapılan grand prix de de kendi çizgisini gösteren bir çıkış yapamasa da madalya şansı olan yarışta yine engele takılarak yine bir madalya şansını kaçırıyordu.ayrıca

  (bkz: run lola run)
 • diamong league roma ayağında 100 metre engelli yarışını, yine yeni yeniden engele takılarak bitiremeyen atlet. hem de ilk engele takıldı. geçenlerde bakire olduğunu söylemişti, 28-29 yaşında bir amerikalı, hem de hoş bir amerikalı kızın bakire olmasını takdir etsem de, bence bu kızın sevişip rahatlaması lazım. niye sürekli engele takılsın yoksa. başka yolu yok diye düşünüyorum,varsa bir sevgilisi yapsın bir imam nikahı gitsin bol bol sevişsin,yoksa olimpiyatlarda da gene bir engele takılacak.
 • 100 metre engellide 12.68 koşarak yarı finale çıktı.kendisi adına senenin en iyi derecesi.
 • 2012 londra olimpiyatları 100 metre engelli yarışmasında bana göre koşunun favorisi ve nevin yanıt ın en büyük rakibi. yaşadığı olumsuzlara rağmen bence çok formda ve bu olimpiyatı hedef haline getirmiş bir sporcu. bu seferde olmazsa libidal enerjisinin kötü etkisi altında olduğuna inanacağım.
 • olimpiyat finaline kalan güzel, seksi, çılgın bakire, amerikalı atlet.

  derece 12.71

  edit: finalde nevin ile aynı dereceyi yaptı; fotofiniş ile 4.oldu.

  derece:12.58