şükela:  tümü | bugün
  • okuyucular arasinda bir tür sidik yarisi seklinde gelisse de her iki dergi arasinda da geçerli bir çekismedir bu. ayni konseptin kendini klonlamasi bir tür koç ve hakiki koç vakasi gibidir. öyle görünüyor disardan, bilmem ben*..
  • bir başka versiyonu penguen-leman çekişmesi olan,herşeye rağmen biz ayrı dünyaların insanlarıyız yumuşaklığı ile son bulması gereken hadise ki tasvip etmemekle birlikte garipte buluyorum.
  • lombak açık ara fark atar
    bu yüzden çekişme sayılmaz bence aralarındaki
  • asil adi lombak kemik ceki$mesi olan rekabet..
  • hangi derginin daha abazan çizerleri var iddiası etrafındaki tartışma.daha çok pozisyon çizen kazansın...
  • ağır darbeler alan lmanyak ile lmanyağın özünü toplayıp ayrı yere çekilmiş lombak harikası arasında olan bir çekişme varsayımı.çok istesemde bir türlü birbirlerine laf sokuşturmalarına rastlayamadım.hepsi işlerini yapan temiz aile çocuğu tribindeler.lmanyağın binasını bir gece basıp ortalığı yıkıp duvara "bunu yapan lombak götünüze işte böyle koyar bak ! " yazasım gelir hep..
  • l-manyak'i ilk sayisindan beri almis biri olarak diyebilirim ki tamamen yazarlara ve hatta kisi zevkine baglidir. l-manyakta takip ettigim kitle lombak'a gecince onlari takip etmeye basladim. daha sonrasinda ise penguen - uykusuz ayriligi olunca da bu sefer uykusuz'u takip etmeye basladim.
  • o dönem her iki dergiyi abim vesilesiyle takip etmiş biri olarak lombak'ı bir adım öne koyuyorum ancak hiçbir zaman birini kenara atmadım. ikisini de keyifle okuduğumu bilirim.