şükela:  tümü | bugün
  • londra sevici, londra meraklısı, londra hayranı anlamlarına gelen, latince -phile ekiyle oluşturulmuş, londrafil olarak türkçeye çevrilebilecek bir sözcük.
  • şöyle efsane bir entry'e sahip suser ulan çok güldüm yeminle.
  • nitelikli bir meslektaşımın niteliksiz çocuğu...
  • bu yazara geri zekalı diyenin geri zekalı olduğunu düşünüyorum.
    fikirlerini mantık çerçevesinde, etkili bir şekilde savunabilen ve isveçli kızla evlenmek başlığıyla yaran yazar. takibe aldım.
  • #91212909 bu entry'de savurduğu küfürlere rağmen nick altına yazılanları hakaret diye şikayet edip moderasyonla sildirten bir yazar. küfür etmeyi sadece kendisinin hakkı olduğunu sanıyor ne tuhaf. yüce tengri sen kendisi ile çelişen zavallılara acı, onlara başka sosyal aktiviteler de nasip et.* moderasyonu da garipsemiyor değilim hani. sözlüğün kalitesini böyle ayaklar altına alanlara nasıl yazarlık veriliyor şaşırıyorum. sonra entry siliyoruz vay efenim isyan mı çıkarıyorsunuz. kalitesizlik yazdığı her sözcük ile bütünlük sağlıyor. nasıl başarıyor şaşırıyorum. *
  • kadına karı diyen, herkese istediği gibi konuşan asıl yavşak ve abaza kendisidir. sözlük moderasyonunun bu terbiyesize dur demesi gerekir. bir de ırkçıdır, esmer olmama rağmen aklı sırasınca nick altında esmer diyerek de o kesimi küçümsemiştir.
  • ırkçı, şiddet yanlısı ve erkek düşmanı bir yazar.(#91903445)
  • cinsiyeti belli değil bu yazarın anladığım kadarıyla. değişik bi tip.
  • (bkz: meriç)
  • sözlükte bir dönem erkek bir dönem kadın olarak takılan kararsız yazar. şu an kadın olarak takıldığı dönemde. üstelik asker olduğunu da iddia ediyor.