şükela:  tümü | bugün
  • net bozmaya başlamış programdır. hala her bölümünü full izliyorum, ancak eskiden futbol muhabbetine yedirilen spontane geyik, şimdi yerini erman yaşar'ın bağırış çağırışlarına bıraktı. geyik prim yaptı biz buradan ilerleyelim dediğiniz gün bozdunuz gençler, üzgünüm. yine de izliyorum hala ama es geçmem yakındır.

bu da herkesin çok umrundaydı çünkü...
  • socrates dergi yazarları ve eurosport spikerleri ozan sülüm ve erman yaşar ile socrates dergi yazı işleri müdürü onur erdem'in socrates dergi'nin youtube sayfası için hazırladığı geyik premier lig programı. ilk iki bölümünü aşağıdaki linklerden izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=kwedzps3kog&t=151s

https://www.youtube.com/watch?v=mcc5kkufojw&t=99s
  • a/b grubunun beyaz futbol'u. iddiamı temellendiriyorum :

- beyaz futbol'dakiler et getirip yiyorlardı, londra merkezdekiler her hafta bir şeyler yiyorlar.

- beyaz futbol'da ahmet çakar eski anılarını anlatırdı, londra merkez'de erman yaşar anlatıyor.

- beyaz futbol'da rok sürekli birilerinden özür dilenmesini istiyordu, londra merkez'de onur erdem'in sürekli birilerinden özür dilemesi isteniyor.

- beyaz futbol'da ahmet çakar ertem'in toppik kullanmasına göndermede bulunurdu, londra merkez'de ozan can sülüm'ün kelliğine vurgu yapılıyor.

- beyaz futbol'da sinan engin izlediği türk dizilerini anlatıp överdi, londra merkez'de erman yaşar izlediği film ve dizileri anlatıp övüyor.

- ve en önemlisi ikisinde de futboldan çok her şey konuşuluyor.
  • son bölümüyle (s03e04) yaran premier lig yorum programı parodi dizisi.

--- spoiler ---

erman yaşar atletizme verdiği destek hakkında bir şeyler gevelemektedir.
    onur erdem: sen ne ara atletizme destek verdin?
    erman yaşar: sık sık veririm.
    ozan can sülüm: bana her zaman "afferin!" falan der.

--- spoiler ---

son sezon olmaz umarım. epl izledikten sonra haftayı bu programla kapatmak kadar eğlencelisi yok.
  • hayatımda bi diyaloga ne kadar gülünebilinecekse o kadar güldüğüm bir bölüme sahip olan program, boşluğuma geldi biraz da ama bu nedir,

ocs: erman yaşar kendini en çok hangi dizi karekterine benzetir?

oe: çaydanlık.**
  • premier lig'in referans programı.

medya devine saygılarımı ve şükranlarımı sunuyorum.tik tak tikitikitak tiktaktikitiki tak.
  • erman yaşar'ın kanaat önderi olma yolunda ilerlediği bir programa dönüştü artık. programı üçe ayırmaları lazım. ilk 10 dakika epl, sonrasında da 90'lar türk pop'u ve erman yaşar'ın şarköy anıları yer almalı.
    #teamermanyaşar
  • dün gece oturup bütün bölümlerini tek seferde tükettim. lost'un ilk sezonundan bu yana izlediğim en sürükleyici şey.
  • goygoy muhabbetleri bana haddinden fazla geliyor. emre özcan'ların vs makaralarını da dinleyebiliyorum ama bu ekibi ne kadar sevsem de çook uzun kalıyor bana göre. genelde direkt atlıyorum goygoy yaptıkları bölümleri.

ayrıca her epl takımını konuşmak gibi bi iddiaları olmadığını ya da büyük takımları derinlemesine her hafta incelemediklerini biliyorum fakat her hafta aralıksız 25 dk arsenal dinlemekten valla yorulduk be abiler.. muhtemelen ozan sülüm'le onur erdem'in arsenal taraftarı olmalarından mütelevellit istemsiz olarak arsenal'e ağırlık veriyorlar fakat her hafta ne sonuç olursa olsun arsenal'i ful performans konuşup, diğer takımlara max 1 dk, 3 dk, 30 sn falan ayırınca bayıyor bi noktadan sonra.