• en sevdiğim youtube programlarından biri en büyük özelliği ise maç hariç her şeyi konuşmaları
  • cumanın habercisi olmak dışında anlamı olmayan perşembeyi iple çekmeme neden olan program.
  • medya devinin uykusuz oldugu son bölüm efsaneydi.
  • futbolun top gear'ı olma yolunda hızla ilerleyen program. bir top gear hayranı olarak aynı hissi bu programda da alıyorum. belirli bir konu var ama konu önemli değil o kadarda amaç biraz rahatlayabilmek.

tv sahibi olsam, cidden bu üçlüyü bu bağlamda kullanmayı denerim.
  • dun yayinlanan ozan can’in olmadigi bolum, medya devinin erken uyandirildigi bolumu saymazsak bayadir izledigim en komik bolum oldu, tesaduf mu, sanmiyorum.
  • premier lig'in referans programı.

medya devine saygılarımı ve şükranlarımı sunuyorum.tik tak tikitikitak tiktaktikitiki tak.
  • net bozmaya başlamış programdır. hala her bölümünü full izliyorum, ancak eskiden futbol muhabbetine yedirilen spontane geyik, şimdi yerini erman yaşar'ın bağırış çağırışlarına bıraktı. geyik prim yaptı biz buradan ilerleyelim dediğiniz gün bozdunuz gençler, üzgünüm. yine de izliyorum hala ama es geçmem yakındır.

bu da herkesin çok umrundaydı çünkü...
  • goygoyla cıvıklık arasındaki ince çizgide gidip gelmeye başlamış program. gençler toparlanın lütfen. goygoyunuz futbolun içine yedirildiğinde güzel.

edit:yabancı karakter
  • tanım: mükemmel bir program, perşembe akşamları akıyor.
  • socrates youtube kanalının haftalık premier lig programı. ancak izleyen herkesin de bildiği gibi premier lig kısmı biraz isimde kalıyor daha çok geyik muhabbeti dönüyor programda. salgın döneminde izlemeye başlarken programı başta itici bulsam da giderek ısınarak sevmeyi başardım. özellikle erman yaşar'a başta bu ne garip itici adam derken, kendisine bayağı ısındım sonralarda. tam bir tanırsanız seversiniz insanı. üstteki eleştirilere gelince ben programı geç yakaladığım için önceki sezonlara çok hakim değilim, ama az çok anlıyor ve hak verebiliyorum. program hala fena değil ama erman yaşar'ı ve geyik muhabbetini biraz frenlerlerse çok daha iyi olacak. erman yaşar çok komik olabiliyor fakat bazen işi ayarı kaçıyor sanki. yoksa programın zaman zaman geyik muhabbeti gayet güzel ama denge önemli bana kalırsa, naçizane görüşüm. son olarak bu haftaki programda erman yaşar'ın 36.cı ve 40.cı dakikalar arasındaki konuşması kendisinin gerçek kalitesini göstermiş.
hesabın var mı? giriş yap