şükela:  tümü | bugün
  • eğer gerçekse oha amk dediğim türden tacizler içeren deney.

güzel alımlı bir kızımız 1 saat boyunca londra sokaklarında takılıyor ve yaşlısından gencine tüm erkekler kıza sözlü ya da fiziksel olarak sulanıyor.

https://youtu.be/u0nwiwacll8
  • taciz sadece türkiye'de olduğu icin turk kizinin ilgisini cekmeyecek deney. hatta mizansen oldugunu soyleyeceklerdir.

(bkz: türk erkeği bakıyor)
  • onlara dokunmadığın, yürüyüp geçtiğin sürece öyle bir kadının poposuna bakmanın bir zararı olduğunu düşünmüyorum. güzel geldi, baktın geçtin. bitti.

tanışmak istersin, bunda da aslında bir sorun yok ama bazı insanlar baya zorlamalar, zorla tanışmaya çalışıyorlar ve tanışmak istemelerinin tek ama tek sebebi: poposu. yani sırf poposu için kadının bütün karakterini, özelliklerini kenara atabiliyorlar.

işin garip yanı kadının suratı da öyle ahım şahım bir surat değil. popo için. garip.

bu deneyin türkiye versiyonu aşırı vahim olurdu.

ekleme: yorumlarda okudum. kadını fahişe zannetmiş olabilirler diyenler var ki doğru. onlar da sabit yerde durup müşteri bekler. bu da bir tespit ve en ilginç tespit ise gelenlerin hepsi ya siyahi ya da ingiliz'e pek de benzemeyen tipler.
  • ben ingilize benzeyen şu kişi hariç görmedim. oda öyle bakarak geçip gidiyor. sapıklık yapanların hepsi ortadoğu ve zenci kökenliler.
  • tacizci orangutanların tamamının mülteci olması dikkat çekici.
  • 42. saniyedeki eleman türk değilse ben de bişey bilmiyorum dedirten video.
  • dikkat çekici bir göt ve bayağı belli eden bir tayt. ibne ihtiyarın şaplak atması haricinde taciz göremedim.
  • asıl tacizi audi sahibi barzonun yolu babasının malı sanıp arkadaki arabada bulunan garibanlari bekletmesiyle yapmıştır.
  • yaniltici calisma. secilen 2 mekandan biri edgware road (aka arab street) digeri ise brixton road (en basit tabir ile zenci mahallesi). hem gocmen yogun hem de suc orani en yuksek yerlerden. (ozellikle brixton - belli bir saatten sonra yuruyerek gecmek bile got ister) istanbul'da o kizi bagcilar ya da fikirtepe'ye birakmak gibi birsey. londra'nin %90'inda o kiyafetle dolasan kadina kimse donup ikinci kez bile bakmaz.
  • new york'ta hoş bir kıza yanında erkek varken bile laf atabilirler, özellikle siyahlar bu konunun bokunu çıkarır