şükela:  tümü | bugün
 • angel'in bu bolumunde muhtesem bi vast parcasi olan touched'in calmasi sewindirici biseydir
 • the new amsterdams'ın debut albümü never you mind'ın 2. şarkısı.
 • yalnız kalpler;
  all that i have is finally over
  good knocking again
  i've given the chance, do it all over
  to lose her again
  sleep tight, never you mind
  lonely hearts breaking tonight
  never i dared had i, been close to sober
  is out of my head
  back of my mind if i only had shown her
  shed be mine again
  sleep tight, never you mind
  lonely hearts are breaking tonight
 • todd robinson yönetmenliginde cekilmis 2006 yapımı bir hollywood filmi. lonely heart killers olarak tanınan seri katiller martha beck ve raymond martinez fernandez'in hikayesini anlatmakta. basrollerde ise, john travolta, salma hayek ve jared leto var. trailer'ından, filmin pek matah bisey olmadıgını hemen farkedebılıyorsunuz. lakin platonik kişiligim, sırf jared leto'nun mavi gözlerinin hatırına, sabırsızlıkla beklemektedır filmi.
 • serbest çağrışım

  (bkz: owner of a lonely heart)
 • oz serbest cagrisim
  (bkz: sergeant peppers lonely hearts club band)
 • kurgusuyla başta şaşırtan ama sonra kaptırınca çok fena saran filmdir.

  john travolta karısı intihar eden, elini ayağını cinayetlerden çekip masa başı işini seçen bir polis. jared leto kafasının tepesinde olmayan saçlarıyla zengin kadınlara mektup yazıp sonra onları bir güzel sömüren işsiz bir dolandırıcı. salma hayek jared letonun mektup yazdığı kurbanlardan biri ama aslında parası olmayan ve sonrasında jared letoyla ortak çalışmaya başlayan psikopat sevgili.

  güzel bir diyalog vardı ki unutamadım:
  martha: polislerle peynir arasındaki benzerlik nedir?
  fish: nedir?
  martha: ikisinin de delikleri vardır.
  fish: kadınlarda da var ama o deliklerden.

  ayrıca filmde john travoltanın annesi de küçük bir rol almış.
 • 2006 yılı mahsulu todd robinson tarafından yönetilmiş olan abd yapımı film.

  başrollerde john travolta (elmer c. robinson), james gandolfini (charles hildebrandt), salma hayek (martha beck), jared leto (raymond martinez fernandez) ve laura dern (rene) var.

  1940ların sonunda gerçekleşen bir dizi cinayetin faili raymond martinez fernandez'in gerçek hikayesinden yola çıkılmış. yönetmenin büyükbabası elmer c. robinson lonely hearts cinayetlerini araştıran dedektif imiş.

  bu hikaye daha önce de sinemaya aktarılmıştı. 1970 yılında leonard kastle tarafından yönetilen abd yapımı the honeymoon killers da raymond martinez fernandez'in işlediği cinayetleri konu almakta. iki film arasında bir tercih yapmam gerekse sanırım biraz daha sert bir dil kullanan kastle'ın filmini seçerdim.

  filmin afişini ilk gördüğümde dikkatimi çeken ilk şey (çok sıradan olmasının dışında) leto'nun nedense johnny deppe ziyadesiyle benzemesi oldu. (ya da bana öyle geldi, bilemiyorum.) güzel bir sürpriz de çocukluk aşklarımdan laura dern ile uzunca bir zaman sonra karşılaşmak oldu. azıcık yaşlanmış yahu.

  love kills!
 • martha nin buyuk aski ve bu askindan dolayi olmesi (katletmesi daha cok) ve oldurmesi insani rahatsiz ediyor ama bi yandan da bunlari yaparkenki rahatligi izleyeni hayran birakiyo.kesinlikle izlenmeli.
 • gereginden fazla uzatilmis bir film. hollywood'un artik igrendigim "sorunlu bir ozel yasami olan ilkeli dedektif" tipi burada da yer aliyor, sirf travolta daha cok gozuksun diye hikayeyle ilgisi olmayan seylerle filmi uzatmislar. travolta da, leto da dokuluyor.