şükela:  tümü | bugün
  • antalya'nin alanya ilcesinde, incekum mevkiinde bulunan, adi gibi gercekten de cok cok uzun bir plaja sahip olan 5 yildizli, ultra her sey dahil sistemiyle hizmet veren devasa otel.

    ozellikle havuzu ve odalari 10 numaradir.
  • alanya'da, türkler kargı mevkiinde bulunan beş yıldızlı bir otel. görünümü, odaları ve binbir çeşit havuzu olması güzeldir, hoştur ama açık büfesinde yüzlerce çeşit yemek olmasına rağmen 3. günden sonra ne yapıp edip insanı baymaktadır. yemeklerden sıkıldığınız bir anda ise bir animatör yanınıza yanaşıp akşam alanya'da bir diskoya gitmek isteyip istemediğinizi sorarsa sakın bir değişiklik peşine düşüp de pişman olmayın, hele ki çift iseniz hiç düşünmeyin bile gitmeyi. sonra gece saat 3'te, tıklım tıklım bir serviste ayakta kalmış bir grup sarhoş almancı ile rus'ların maceralarına kulak misafiri olmak zorunda kalıp, otele kadar olan yolu da her an kavga çıkacak stresiyle geçirmek zorunda kalabilirsiniz.

    http://www.hotellongbeachresort.com/
  • eskisi gibi güzel olmayan devasa alanya oteli. aquaparkları iyidir sadece.
  • havuzları müthiş, yemekleri çeşitli ama lezzetli değil(ana restaurant) akşam şovları yetenek sizsiniz izliyormuş gibi hissettiriyor, başarılı ekipler-keyif veriyor; odalar temiz ve geniş; guest relations başarılı değil; çözüm odaklı değiller, öğle yemeklerinde makarna ve pizza gayet başarılı.. gözlemeyi beğendik. temiz ..