şükela:  tümü | bugün soru sor
 • taptaze bir dizi. henüz altyazısı çıkmamış, o derece.

  edit: starbuck oynuyo la!

  edit 2: şu şeyde oynayan adam da oynuyo, hani yerli gibi olan hintli gibi olan var ya csi mıydı işte onda oynuyodu o adam da var.
 • yeni başlayan, western türünde a&e dizisi. başrolde robert taylor ve katee sackhoff var. katee sackhoff var diye ilk bölümünü izledim. wyoming'de şeriflik yapan walt longmire, kendisine karşı şerifliğe adaylığını koyan şerif yardımcısı, hırsızlar, katiller, namussuzlar, karısının ölümü gibi bitakım olaylarla baş etmeye çalışan bi adamdır. katee sackhoff da longmire'ın yardımcılarından birini oynuyor işte.

  ilk bölüm itibarıyle, yeaani... bi bölüm daha izleyip öyle karar vermek gerek. metin sade, yönetim eh, oyunculuklar iyi denebilir. western olduğu için şans verilebilir ama hâlihazırda justified diye klas bi şey varken, bi farklılık göstermeli bence...
 • katee sackhof var mutlaka bir bakmalıyım deyip, ilk bölüm sonrası ben bunu kaçırmam dediğim dizidir.
  kara thrace/starbuck varken bu diziyi bırakmam için çok bir epic fail olmazı lazım zaten ki o halde bile devam edersem, şaşmam.

  modern zaman kovboyları ana teması üstüne, smallville'deki tess mercer, cassidy freeman'ının kızıl görüntüsü eklenince pek bir hoş oldu. yaşlı, bunalım şerifimizi -bir de üstelik sherlock holmes sever çıktı- robert taylor diye bir amca oynuyor. üstelik bu amca the matrix'te bir ajanı da oynamış. esas bailey chase'in, kasıntı şerif yardımcısı (deputy) halleri bayağı gözümü doldurdu.

  bir de lou diamond phillips'in karakteri henry standing bear,numb3rs'ta çok keyif aldığım ve daha sık görsek n'olurdu dediğim, ian edgerton'a yakınsarsa bomba olur.
 • yaz için harika bir seçim olmuştur. ilaç gibi gelmiştir... eh sonuçta ne game of thrones, ne behzat ç, ne de bizimkiler var artık :(

  şiddetle tavsiye ederim.
 • amerika ülkesi teksas eyaleti sınırlarında mukim
  eski kafalı bir şerif etrafında dönen dizi.

  seyredilebilirliği var.
 • 2. sezon 5. bölümü ile eksiklikleri sorgulatan dizi. dizide şerif walt'a(longmire) bir acil durum çağrısı gelir.verilen adres kendi evidir.eve girdiğinde her tarafta yanan mumlar ve masada buz içinde bira vardır.bayan arkadaşı siyah iç çamaşırı ile aşağı yanına iner.şerif ya ben gelmesiydim de başkası gelseydi diye sorar,cevap;çok iyi bir hikayesi olurdu olur.böyle bir sevgili bir yerlerde var olmalı.
  ı want to believe
 • yayınlanmış son bölümüyle beraber, bölüm sonlarında suçluyu tahmin etmeyi beceremediğime kesin kanaat getirdiğim dizi.
 • bana monk dizisini 3 sebeple hatırlatmış dizidir.

  birinci sebep: ana karakterlerin soyadlarının dizilerin adı olması

  ikinci sebep: eşlerinin ölümlerinin getirdiği ruhsal sıkıntıların dizilerde yerinin büyük olması

  üçüncü sebep: iki ana karakterin de kanun namına iş yapması

  bu üç sebepten ötürü severek izleyeceğim dizidir.
 • 3. sezonunun sonunda iptal edilen dizi.

  http://tvbythenumbers.zap2it.com/…e-seasons/297670/