şükela:  tümü | bugün soru sor
  • miami üniversitesi şutörü. 6'4 boy, 6'10 wingspan'e sahip.

    sezonun sonlarına doğru gerçek yeteneğini gösteren bir kaç maç çıkardı. büyük şutları atmayı seven bir eleman. lottery'de ki bazı takımlar ile antremanlara çıktı ve özellikle knicks'i çok etkilediği söyleniyor.
  • san antonio spurs'ün 18.sıradan seçtiği oyuncu. iyi bir oyuncu diyorlar ama gregg popovich'in elinde çok iyi bir oyuncu ya da takımın çok iyi parçası olacağına eminim.
  • popovich'in pek sevmediği tipte bir oyuncu. ancak sakatlık sorunu çok olmazsa muhtemelen dejounte murray ile müthiş bir gard ikilisi olacaktır. bu ikilinin tek sıkıntısı şut olabilir ama onun dışında atletizm, patlayıcılık, savunma, rakip potayı sürekli rahatsız etme gibi durumlarla beraber iyi bir ikili olabilme potansiyeline sahipler.
  • spurs'ün, kawhi'ın gsw maçından sonra sakatlamasıyla başlayan düşüşü devam ediyor. lonnie walker'ın bu sene spurs'ten çok g-league'de oynayacağını düşünebiliriz. pek iyi bir pick gibi durmuyor. kendisinden sonra seçilen grayson allen, çok daha iyi bir genç yetenek izlenimi verdi. yine aynı şekilde josh okogie de savunma potansiyeli olarak nba düzeyinde gözüktü. lonnie walker ise ara ara hücumda da, savunmada da ışık verse de genel olarak baktığımızda kapasitesi oldukça sınırlı gözüktü. popovic ve spurs'ün elinde gelişebilir tabii ki ama fiziksel olarak da zayıf olmasından dolayı, lonnie walker'ın başarılı bir picke dönüşme ihtimali bence düşük.