şükela:  tümü | bugün
 • selena gomez’in bugün çıkan yepyeni şarkısı.

  yaratılan hype’ın ve beklentinin altında kaldı benim için. 5-6 defa daha dinleyebileceğimi, loopa alabileceğimi hiç zannetmiyorum. bu şarkıların iyi çıkmasını çok istiyordum ikisi de tekdüze ve bir olayı olmayan pop şarkıları çıktı üzücü.
 • porno sektöründe before after videolar çeken firmadır kendisi.
 • kötü bir selena gomez şarkısı. sanırım bu albümde katy perry'i rakip olarak görmüş, hangimiz daha kötü şarkılar yapabiliriz diye yarışıyorlar.

  yani yayınlanan iki şarkısı da hem müzikalite hem de lirikalite olarak fazla amatörce. şu şarkının sözlerini ilkokuldaki bebeler filan yazar yani o derece. hayır, o kadar paraya, harcadığı onca zamana rağmen şöyle şarkılar yayınlaması da çok komik. ayrılık şarkısı mı istiyorsun, git yazdır piyasanın en sevilen söz yazarlarına, kullan bütün bağlantılarını düzgün prodüktörlerle çalış, parasıyla sonuçta. ne bileyim, türkiye'de bile böyle pop şarkıları yapılmıyor artık selena, dinlenmiyor çünkü.

  ya gözü yükseklerde değil bu kızın, şarkı iyi/kötü umursamıyor, şarkıcı desinler yeter bana diyor ya da milyonlarca dinlenmeye ulaşan şarkılarını yapanlar albüm zamanı telefonlarına bakmıyor, kendince uğraşıyor stüdyolarda. neyse ne, ama insan utanır bu şarkıya bir de klip çekmeye.

  bana aynı zamanda çirkinlik açısından ariana grande&nicki minaj şarkısı the light is coming'i hatırlatmıştır. ne alakaysa.
 • canımı sıkan şarkı.
 • şarkının radyolara dahi verilmeyeceği konuşuluyor. o yüzden çokta şey etmeyin bence. ha bu arada bence normal bir pop şarkısı.
 • selena'dan bi patlama bekliyordum ama klibi izlerken birden karşımda demet akalın gördüm.

  yav sen it ain't me diye bir şarkı yapmışsın, üzerine wolves 'u çıkarmış onun üzerine back to you diye bir hit yayınlamışsın. bu ney lan demezler mi adama?

  gelicem oraya, iki çarpıcam ağzının ortasına o olacak he!
 • dinleme gafletinde bulunduğum şarkımsı. demet akalın benzetmesi cuk oturmuş. vasat bile diyemem şu şarkıya. 2 günde yazılıp kaydedilmiş gibi duruyor. hani albüm yaparsın, içine 10 tane şarkı atarsın, birisi bu olur, 'tamam, eyvallah' der geçeriz (dizilerdeki filler bölümleri gibi). ama yıllar sonra dönüş şarkısı olarak bunu ve lose you to love me'yi seçmek verilebilecek en yanlış kararlardı. iki-üç kez dinledim şunu. bu ne yahu? şarkı mı bu? sözler berbat ötesi, nakarat vasat... dinlerken unutulan bir şarkı. selena demiş ki, "24 şarkı yazdım". diğerleri de böyle değildir umarım. aklıma niyeyse serdar ortaç'ı getirdi. bu albümdeki 10 şarkıyı 900 şarkı arasından seçtim demişti ortaç beni bul zamanında. bu kadar çok şarkının olması matah değil. yıllarca ara verip sonra da birbirinden dandik 2 şarkıyla dönüyor selena.
 • selena gomez’in demet akalın’ı idol aldığını gösteren şarkıdır bence. ibrahim kutluay olayı sonrası yarattığı mağdur kız imajıyla yükselen demet gibi selena da justin sonrası bu tarz adımlar atıyor.
 • bir tek beğendim galiba, klipteki look at her now derkenki kafa çevirme hareketi de çok hoşuma gidiyor, çok müstehzi çok havalı. kaldı ki selena gomez dinlemeyen biriydim.