şükela:  tümü | bugün
 • benim gibi geek bünyelere ilaç gibi gelebilecek, her ay geek işi eşyalarla (kitap, çizgi roman, figür, kıyafet, sticker vb) içeren ve 40 küsür dolarlık içeriği yaklaşık 20 dolara verdiğini iddia eden hizmet. içindeki hediyeler için dergi alan bünyelere istediğini vermek konusunda iyi iş çıkarmışlar bence. tabi türkiye'ye gelir mi, gelirse de nasıl gelir orasını bilemiyorum.
  - lootcrate
 • türkiye'ye gelirse ayağa düşeceğinden gelmemesinin daha iyi olacağını düşündüğüm geek, nerd kutusu.
  edit:https://www.change.org/…t-crate-shipments-to-turkey şöyle de bir kampanyası varmış. geleceğinden değil de olsun biz yine duyurmuş bulunalım.
 • ya olum çok şahane hediyeler çıkıyor bunun içinden. hastası oldum ya hastası. ama sanırım bu taraflara yollamıyorlar. keşke buraya da yollasalar. çok güzel lan. üstelik sürpriz olarak geliyor ya hani, çok eğlenceli aq.

  gerçi herifler yakarışlarımızı duyup bu taraflara yollamaya başlasalar o kutu bu sefer de gümrüğe falan takılır kesin.
 • "bundan sonraki göndereceğimiz ülkeler hangileri olsun" konulu bir anket yapmışlar, şıklarda tabi ki türkiye de var, ilgilenen arkadaşlar oy verirse burada "ulan niye göndermiyolar" diye hep beraber ağlaşmak yerine kutudan çıkanların sevinciyle takla atabiliriz diye düşünüyorum.

  buyrunuz anket linki: http://sgiz.mobi/…utm_term=non-looters: no dormants
 • sonunda türkiye'yi de gönderdiği ülkeler listesine eklemiş oluşum.
 • bu güne kadar shipito.com aracılığıyla getirttiğim alet. ne kadar sevindim bilemezsiniz, artık 40 dolar kargo parası yok, bütün crate'lere subscribe oluyorum şimdi hemen
 • türkiye sonunda eklenmiş.

  verelim siparişimizi hemen.

  edit: amerika fiyatlarından 7-8 dolar daha pahalı. hmps.
 • 3 aylık yazıldığım oluşum. youtube'ta paket açma videoları izlerken içim eriyordu, sıra bizde.
 • 87 tl nedir hocam arcade block vb daha bir çok türkiyeye gönderen var 1-2 tanesi bu yazdığım fiyattan daha aza gönderiyor az bir google aramasından sonra çıkıyor hangileri olduğuda
 • ne yazık ki kendisinden beklenmeyecek bir amatörlükte iş yapan firma.

  türkiye ye mal getirmelerine rağmen, şu iki web sitesinde ülke ile ilgili hiçbir haber yok;

  https://help.lootcrate.com/…national-shipping-work-
  https://help.lootcrate.com/…-you-currently-ship-to-

  buna ek olarak verdigim shipment ile ilgili adres eksikligi var. türkiye de kargoların ne kadar dandik calistigini da goz onune alirsak bu buyuk bir sorun olabiliyor. buna ek olarak, sss (faq) hazırlayıp, bir contact maili vermemeleri de ayrı bir cinslik. evet, ek soru sorabiliyorsunuz ama bunun için baya oturup uğraşmak gerekiyor.

  halbuki, benim tam verdigim bilgiyi tam olarak aktaramamaları ile ilgili bir sss olmasını elbette beklemiyorum. maili attık, bakalım ne zaman donecekler ve sorun ne zaman cozulecek.

  edit;

  daha komik bir şey var.
  ilk üye olurken, facebook ile üye ol secenegini isaretlemistim. dolayısıyla kendime ait k.adim ve sifrem yok direkt olarak. actigim ticket a bir numara vermisler; bu numarayı gormek icin üye k.adi / sifre gir diyorlar; ve sadece twitter sign-in var. facebook yok.

  allah akil fikir versin.

  resmen 5 dk sonra edit;

  paket geldi ya la.