• koşuyolu orjinli bir grup, zaten isminin manası da koşuyolu oluyor eğer felemenkçem beni yanıltmıyorsa.

spotify'da bi tane şarkıları var ama ilerde artar diye düşünüyorum, zira hoş.
  • spotify'a 3 yeni şarkısı gelen grup. uzun doğaçlama seanslarının meyvesi gibi şarkılar yapıyorlar. ayrıca müziklerinde özellikle üflemeli, synth ve perküsyonları duymak çok güzel bir his yaratıyor. devam!
  • çok şeker çocuklar. çok da güzel müzik yapıyorlar. zamanında the away days için ne hissediyorsam duyar duymaz bu çocuklar için de aynısını hissettim. kuzey cazı seviyorsanız mutlaka dinlemeniz lazım. twitterdan da takip edin. tutalım bu çocukları ellerinden. 2 3 aya yeni albüm geliyormuş.
  • bu pazar gunu klunkerkranich'telermis.
  • almanya'da geçtiğimiz ay çıkan the new generation of turkish psychedelic volume i isimli bir lpdeki 15 dakikalık hike isimli şarkıları ile tanıdığım grup. bu toplama albümün en dikkat çekici şarkısı da bu olmuş zaten. umarım kısa zamanda albümlenirler...
  • dağıldı mı dağılmadı mı hakkında sıfır bilgiye ulaşılabilen muazzam müzik grubu (- idi belki de who knows)
  • 13 nisan 2017'de kargart'ta canlı dinledim. 1 saat boyunca tam anlamıyla deneysel müzik yaptılar. gitmediyseniz mutlaka konserlerine gidin çünkü stüdyo kayıtlarından daha tatmin edici bir deneyim sunuyorlar.

in hoodies röportajından:

''-şarkılar nasıl ortaya çıkıyor?
    -stüdyoya girip doğaçlıyoruz, sonra beğendiğimiz yerlerin üzerine gidip onları tekrar tekrar doğaçlamaya devam ediyoruz. beğendiğimiz yerlerin üzerine kafa yoruyoruz ve sürekli deniyoruz. altımız da şarkıyı hissetmeye çalışıyor ve bunu başardığımızda şarkılar şekilleniyor ve değişiyor. hala her şarkıyı her seferinde faklı çalıyoruz ve hiçbir şarkımızı bitmiş ya da bitecekmiş gibi görmüyoruz.''

favorim

grupça hazırlanan 49 takipçili çalma listesi
hesabın var mı? giriş yap