şükela:  tümü | bugün soru sor
  • son birkaç yıldır türk müziği adına işittiğim en ama en iyi seslerin sahibi proje.
  • mara albümüyle dünya çapında bir iş olarak anılabilirdi ancak piyanodaki sound yüzünden daha çok ümit besen'in vazgeçtim senden isimli albümü havasını aldım ben.
  • utrecht'te müzik okuduğunu öğrendiğim üzünçlü sesli, hoş bir müzisyen. spotify'da mara isimli ep'si mevcut. rem, non, cyc, mom, noi isimli parçaları dinlenesi.

şöyle de bir sohbeti mevcut.
  • kuyu ile spotify'a teşrif etmiş.
  • saatlerce dinlenebilecek bir ep'ye sahip genç kadın sanatçı, lora deniz ömeroğlu.

daha groundbreaking bir müzik bekliyorum kendi jenerasyonumdan, o yüzden tam istediğimi sunmadı bana; ama gayet başarılı ve eminim çok daha iyi olacak.

kuyu'nun sofar sounds istanbul kaydı da 10 dakika önce youtube'a düşmüş bulunuyor, şöyle bırakayım.
  • sosyal medya hesaplarini yonetenler yuzunden olusturdugu begeni tersine donebilir. kimler yonetiyorsa oldukca kabalar, sarki hakkindaki en ufak elestiriye tahammulleri yok cunku asiri fazla guzel, cok sahane, super muhtesem ve ubermensch sarkilar yaptigi icin elestirilemiyor sanirim kendisi. boyle atar giderse olacagi en fazla "ben kaliteli is yapiyorum." diyen yeni bir kivilcim ural veya herkeslerden farkli oldugunu dusunen kisa sacli kadikoy kizi. muzigi zaten piyasa ustu, ozgun bir arkadasimiz. arada da hafif hafif yerlilerden fazil say ve hayko cepkin tinilari aliyorum ki benim icin sevmeye yeter kendisini ama sirf su haller icin dinlemeyebilirim. bir baskasina yapilmis olursa olsun bu tavirlara tahammulum yok.

iyi niyetimle o elestirileri ve verilen cevaplari buraya tasimiyorum. hesaplarini baskasina devredip kariyerine daha saglam adimlarla devam etmesini oneririm.