şükela:  tümü | bugün
1061 entry daha
 • hişt !! fetöcü, şerefsiz vatan haini. aklımızdasın, unutmadık daha...

  tanım : eski fetöcü yeni akp'li, entry silme ustası, korkak yazar.
 • şapkalı fotoğrafına bakınca yarrağımı görmüş gibi olduğum mahluk. gerçekten şapkalı hali yarrağıma çok benziyor.

  şimdi asıl konuya gelelim. bu mahluk normal bir ülkede önce müşahede altına alınır. sonra da tutuklanır.

  başta atatürk olmak üzere atatürkçüler, cumhuriyet, laiklik, aleviler, kürtler ve solculara yıllardır durmadan nefret kusmuş 3-5 güncel tartışma hariç kimse de ses etmemiş.

  biz solcular, laikler, atatürkçüler ancak konuşuruz. furki adlı küpeli ibnenin (biraz da çok sevdiği dincilerin silahıyla vurayım onu) durumunun tam tersinin olduğunu düşünelim. bunları yapan kişi çoktan faili meçhul olmuştu bile ama furki adlı küpeli ibne yaptıklarının üstüne yavuz hırsız ev sahibini bastırır misali hareketlerde bulunuyor. gerçi birkaç gündür tipik dinci korkaklığını da çok iyi sergiliyor. yalnız yanlış anlaşılmasın faili meçhul olsun demiyorum ama kesinlikle başına bir şeyler gelsin istiyorum.

  akademisyenlik konusuna da gelelim. bu küpeli ibnenin çok iyi saksocu olduğunu da görüyoruz. öss'de ilk 500'e girip akademisyen olmak isteyip de olamayan birkaç kişi tanıyorum mesela. bu arkadaşlar solcu veya atatürkçüler. muhtemelen hepinizin malumu olan ve furki'nin de bağlantısı olduğu düşünülen terör örgütü tarafından hakkı yenen arkadaşlar onlar. bir diğer noktaysa kolay olan mevcut sistemde değil, zor olan öss sisteminde ilk 500'e giren kişiler bunlar. sınavlarda 1. olup mülakatlarda sonuncu yedek olarak liste dışı kaldı çoğu ama bu küpeli ibne çok sağlam blowjobçu olduğu için genç yaşta marmara üniversitesi'ne girebiliyor.

  -atatürk
  -atatürkçüler
  -cumhuriyet
  -laiklik
  -aleviler
  -kürtler
  -solcular
  -aydınlar

  ile alakalı olan her şeyden herkesten nefret eden; bunları aşağılayan, küfür eden, hedef haline getiren, yalan yanlış bilgilerle itibarsızlaştırmaya çalışan bu küpeli ibne gerçekten çalıştığı kurumdan atılıp, üstüne diploması elinden alınıp, sağlam bir hapis cezası yemezse bu ülkeye duyduğum son umut kırıntılarımı da yitirmiş olacağım.

  furki adlı top karma sistemde öğretmenlik yapmak, kızlarla aynı kafede oturup aynı havayı solumak, suudi ve katarlı erkekler gibi beyaz fistan mı ne giymemek, modern dünyanın faydalarından yararlanmak gibi atatürk'ün bize armağan ettiği şeyleri fazlasıyla kullanıyor ama bütün ömrü atatürk'e hakaret etmekle geçiyor. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu derler adama. gerçi bunu adama dedikleri için furki adlı küpeli topa diyemiyoruz. ulan var ya! olmasını istediği sistemdeki şeyleri yapıyor, hayat felsefesinde olduğu gibi yaşıyor olsaydı yemin ederim ses etmeyecektim ama yok her türlü pislik fazlasıyla mevcut sonra da millete müslümanlık satmaya çalışıyor.

  bu top zaten ruhsal olarak iyi durumda değil bunu çok net görebiliyoruz ama biz solculardan ve atatürkçülerden gerçekten bir cacık olmaz bunu da biliyorum. bakıyorum da gün geçtikçe bizimkilerin bu konu hakkında sesi soluğu kesiliyor. millet unutuyor. dediğim gibi biz solcular, atatürkçüler ancak konuşuruz. faaliyet sıfır. bir işin peşine düşmek sıfır. bu dinci ve sağcı dallamalar ise iş bitirme konusunda çok iyiler. kesinlikle tebrik ediyorum. dediğim gibi furki adlı küpeli topun yerine solcu bir genç bunları yapıyor olsaydı 5 yıl beklenmez 5. gün cezası neyse kesilirdi. işinden atılmak, korkutulmak, tutuklanmak... gibi ama furki adlı küpeli top halen görevinin başında duruyor, kim bilir öğrenciler arasında nasıl ayrım yapıyor ve tesettürlü olmayan binlerce kız öğrenciyi görünce tahrik olmaya devam ediyor... vs vs

  burada başına bir şey gelmeyecek, ileride belki de ödüllendirilecektir ama o çok sevdiği allah varsa şayet hesabını çok iyi kesecektir.

  not: tipinin yarrağıma benzediği konusunda çok ciddiyim. inanmayanlara karşılaştırmaları için fotoğraf bile atabilirim.*

  edit: bir altta (ki silmezse) bu hainin yolunda giden bir anlama özürlünün postunu görüyorsunuz. onu, çok sevdiği dinci kardeşlerinin silahıyla vurayım diye belirttim ama bu dallamaların anlayışı kıt onu unuttum. pardon.

  ayrıca evet yarrağıma benziyor. inanmıyorsan fotoğrafını atayım da karşılaştır amk malı seni.
 • modern bir görüntüde olması hasebiyle laik ve modern, çağa ayak uyduran solcular tarafından ibnelikle itham edilen ifşa olmuş troll. ondan sonra vay efendim neden ülke gelişmiyor. ülkenin muhalifi bile ikiyüzlü yavşak bir orospu çocuğu da o yüzden. herife şapkalı ve çağa uygun giyinmiş diye ibne deniliyor ve yarağa benzetiliyor amk. sen misin atatürkçü laik ve solcu sayın göt?
 • sözlerinin arkasında duramayan korkak. türk milletine hakaret ettiği her entryi gizli gizli siliyor. biz de böyle delikanlıyız işte *.
603 entry daha