şükela:  tümü | bugün
1190 entry daha
 • çanlar senin için çalıyor eddard efendi.

  http://www.diken.com.tr/…aret-eden-kisi-tutuklandi/
 • zamanı daralan yazar eskisi.
 • evet yazarligimin ilk gunu ve ilk entrym (ben senin gibi adamın anasını avradını bacısını baldızını soyunu sopunu sülalesini silsilesini gelmişini geçmişini köğeğini kömecini dedesinin yedi ceddini doğurtan ebesini soluduğu havayı içtiği suyu yediği ekmeği sıçtığı boku kafasının tasını beyninin bardağını ırkını dilini dinini cinsiyetini milliyetini hürriyetini cumhuriyetini sabahını akşamını öğleden sonrasını sabah seher vaktini akşam eşref saatini kafasındaki saçı arkasındaki kıçı elinin ayarını bahçenin hıyarını kıçındaki kıllarını boş boş geçen yıllarını şaşı bakan gözlerini kütürdeyen dizlerini memleketinin yaylasını safiyesini aylasını gözlerinin ferini alnının terini babasının kelini anasının saç telini bahar esen yelini düğünündeki gelini beyninin vakkumunu bahçenin zakkumunu tuttuğun kalemini ciğerinin veremini böbreğindeki taşı boynunun üstündeki başı orağını çekicini tüm tanıdıklarıni s.....) oh be 2 senedir bunlari sana soylemeyi bekliyodum.
 • arkadaşın yüzü eşşek derisinden anlaşılan.

  insanda biraz ar, haysiyet olur.

  amk yüzsüz eşşaa.
 • boks maçlarını takip edenler bilir, bazen boksörlerden bir tanesi çok sert yumruklar alıp bilinçsiz bir duruma gelmesine rağmen yere düşmez, hakem ayaktayken saysa da boksör ısrarla müsabakaya devam edeceğini söyler. aslında karşılaşma o boksör için çoktan bitmiştir ama "yıkılmadım ayaktayım" mesajı vermek için yenilgiyi kabul etmez. sonra hakem maçı devam ettirir ve genelde 5-10 saniye içinde knock-out olur.

  ha işte bu dallama da ifşa olduktan sonra tam da bu anlattığım boksörlerin durumuna düştü sözlükte. "yıkılmadım ayaktayım" mesajı vereceğim diye mala bağladı haberi yok. kin ve hakaret dolu üslubunu tıraşlayıp "bakın ben aslında çok seviyeli eleştiri yapıyorum" alt metinli entryler girince bizi haksız durumuna düşüreceğini falan sanıyor.

  maç bitti dostum, çoktan bitti.
 • kadir misiroglunun varisi. fes takması yakindir.
481 entry daha