şükela:  tümü | bugün
 • çok ama çok merak ediyorum.
  yıllardır aynı çirkin şekilde duran başlık bir anda lord eddard stark'ın dava durumuna düşmesinin ardından "iddiası" olarak değiştirilerek resmen bu adam ve onun niyeti kollanmıştır.

  sözlük yönetiminin amacı ne?

  (bkz: #71142523)

  isimli başlık, ne hikmetse 2 ekim 2017 tarihinden sonra ekşi sözlük yönetimince

  (bkz: atatürk'ün 15 yaşındaki kızla ilişkisi iddiası)

  başlığına taşınıyor komple. niye? neden? bu arakdaş dava edildiğinde mahkemeye verilecek olan başlık "kızla ilişkisi" yerine "kızla ilişkisi iddiası" olsun diye mi? eğer öyleyse biz bu durumdan ne çıkarım yapmalıyız?

  nasıl iş lan bu?
 • biz kim köpeğiz* de bileceğiz ?
  eğer bu "yumuşatma" sadece l.e.s. için yapılırsa, "ekşisözlük yönetimi ensemdeydi" daha da anlam kazanır. yanıtını bilemediğim sorudur
 • sözlüğü hala ekşi sözlük zanneden dostların serzenişi başlık.

  akkılın biri on dört entry ile yazar olup zortları savunuyorsa, burası "yenitürkiyesözlük" olmuştur a dostlar :)
 • başlığı taşınan kişinin dün en son baktığımda 2055 entrysi vardı, şu an 2054. mevzubahis başlığın ilk girisi de ortalarda yok. ya göt korkusu nedeniyle kendisi sildi (kendisi böyle bir şey yapmayacağını söylüyordu) ya da sözlük yönetimi son gelişmelerden fena halde tırsıp gg nedeniyle sildi. her ikisi de birbirinden vahim durum.
 • eğer bu yapılan değişiklik "içeriği barındırmaktan dolayı suç ortağı sayılma ihtimali" yüzünden yapıldı ise, furkan' ın yaptığı geri vitesi ekşisözlük de yapmış demektir. 15 temmuz twitlerini rt yapmaktan farkı yok lan.

  düşünce özgürlüğü mode: on

  o zaman bu zamana kadar bu kadar insanın furkan için yapmış olduğu şikayete rağmen ekşisözlük yönetimi bu içerikleri bilerek ve isteyerek silmediyse ve şimdi tutuşup da başlıkları editlemeye başladıysa...

  ...halkı kine ve nefrete sürükleyen furkan' ı engellememesi ve bu içeriği bünyesinde ısrarla barındırması sebebiyle, furkan' a yapılacak muhtemel soruşturma suça ortaklıktan sözlük yönetimine de sıçrarsa sözlük o zaman ne yapacak?

  içerikle ilgili sıkıntı yoksa niye editliyorsun? hayır sıkıntı varsa niye daha önceden silmedin de halkı kine ve nefrete teşvik ettin bebişim?

  of bi de furkan fetocu çıkarsa abovv.
 • sanırım yönetim şunu demek istedi:

  -> provakatif olsa da, suç teşkil etse de, hakkında defalarca şikayet gelmiş olsa da bu adamın açtığı başlıklar çok ilgi görüyordu. ilgi demek para demek. paranın tadı güzeldi.

  -> yalan söylediğin ortaya çıkana kadar yalancı değilsindir derler ya hani. işte biz de bu adamın olayı patlayana kadar bu ilgiden beslendik. google reklamlarından gelecek paradan medet umacak şekilde düştük.

  -> biz bu işi beceremedik. sıçtık. ama parası güzeldi. güldük eğlendik, lahmacunumuzu yedik. neyse bu eleman hakkında işlem başlatılmış. başlıkları "iddia edildi gazeteciliği" moduna taşıyalım ki ucu bize dokunmasın.

  niye? çünkü paranın tadı, lahmacunun kokusu güzel.
 • para nedir?

  bir şirkete " neden bu adama ürün satıyorsunuz? " demek gibi birşey oldu.
 • bu somut iddialara açıklama neden gelmiyor??
 • koru hastanesi rezaletiyle tamamen tüy diken ve artik midem kaldirmadigi icin entrylerimi silip yazmama karari almama neden olan sözlük yönetiminin son icraati. tam bir muamma.

  baslik neden bu olaylar patlak verdiginde tasindi eksi sözlük yönetimi? zamaninda dusunce ozgurlugu adi altinda kendi yaptiginiz uyarilarla celisme pahasina sözlükten uzaklastirmadiginiz provakatörü koruma cabasi mi yoksa ucu size dokunacak korkusu mu?

  neden diye sorgulayan insanlari sutlayip durmaktansa sözlügü cöpluge ceviren mahlukatlari sutlamayi becerebilseydiniz, her sey rant meselesi olmasaydi sizin icin insani duygularinizi gorece daha az kaybetmis sayilabilirdiniz.
 • çünkü trollere destek bunu gerektirir!!!
  (bkz: #71182496)