şükela:  tümü | bugün
 • "edit 2: "hodri meydan", "hakaret edenlerin tamamına dava açacağım", "ölüm ve rızık korkum yok", "aranızda başı dik gezmeye devam edeceğim" diyerek meydan okuduğum ve iq'larının düşük olmasıyla tanımladığım bir grup müptezel aşağıda korktu filan yazıyor gülmekten öleceğim. ne oldu beyler beklediğiniz "r" gelmeyip meydan okununca sinir yapmışsınız."

  edit: özellikle şu entrysini herkes görsün istiyorum; lord eddard stark

  ...ve eddard stark'ın sonu!

  recep tayyip erdoğan hakkındaki tweetleri
  recep tayyip erdoğan hakkındaki tweetleri 2
  recep tayyip erdoğan hakkındaki tweetleri 3

  geçmişe dönük tweetleri

  atatürk hakkında tweetleri

  twitter hesabının korumasını kaldırıp, darbe döneminde yaptıklarını yeniden retweet yapmış(: bu neyin korkusu? nedir amaç? 15 temmuz'da sokağa çıktım, beni ona göre yargılayın mı?

  fethullahçı olduğuna dair: (bkz: #71154463)

  well cooked çaylak yazar arkadaşımız paylaşmış,
  (bkz: #71152840)
  2055 entry'nin yedeği

  "hiçbir entry'mi silmeyeceğim allah izin verirse. zaten sizden çok ekşi sözlük yönetimi ensemdeydi ve her entry'mi büyük bir dikkatle girdim, hiçbir suç unsuru yok. mahkemelerde vakit geçirip macera yaşamak isteyenler diledikleri entry ile suç duyurusunda bulunabilirler. nasılsa elleri boş dönecekler ve sadece vakitlerinden olacaklar. ama denesinler tabi, biz de izler güleriz."

  hiçbir suç unsuru yoksa ve savcılığa suç duyurusunda bulanacaklara "denesinler tabii, biz de izler güleriz" diyecek kadar kendine güvenirken ne oldu da belirli entryleri silmeye başladı merak ettiğim yazar. ayrıca iddia ettiği gibi sözlük yönetimi yeteri kadar ensesinde değilmiş, şimdi daha iyi görüyoruz.

  mahkemede hesap verecek, bundan kurtuluşu yok ama ilkgünden bu güne sözünün eri olduğunu ve yazdığı her şeyin sonucuna katlanacağını erkekçe yedi cihana haykırırken şimdilerde biraz daha omurgalı olmasını beklerdim.

  açtığı tahrik edici başlıkların değiştiğini görmeye başlıyoruz. örneğin "atatürk'ün 15 yaşındaki kızla ilişkisi" başlığı "atatürk'ün 15 yaşındaki kızla ilişkisi iddiası" diye değişmiş.

  ilgili yazarı körü körüne savunan yazarları da bir miktar vicdanlı olmaya davet ediyorum. lütfen biraz vicdan! sözlüğe entry girdiği andan itibaren gerçek amacı belli olan, süslü kelimelerle "ben küfür/hakaret etmedim" deyip, insanların vicdanlarını yaralayan yüzlerce enrty'si mevcut. atatürk'e, "piç, orospu çocuğu, pedofili vb." kelimeler kullanmadan dolaylı yoldan imalarla saldırmak şark kurnazlığıdır. bunu kimliği ifşa olana dek çok iyi yaptı. sonrasındaki takındığı üslup ise beni benden aldı. korkuyu hissetmek, beyin hücrelerinin yeniden tepkimeye girmesine ve mantıklı bir insan gibi davranmasına sebep oldu.

  şunu unutmamasını istiyorum, benim gibi insanlar yargı sürecinde bu işin peşini bırakmayacak ve takipçisi olacaklar. o üniversiteye aldığı puanla nasıl girdiğinin de araştırılması için ne gerekiyorsa yapmaya çalışacağım. cumhuriyet tarihine ve tarihe bu kadar meraklıysa yanlış bölümü tercih etmiş, yeniden sınava girerek doğru bölümü tercih edip eğitim hayatına bu şekilde devam etmesini öneriyorum. ayrıca, gidip hükumet destekçisi kanallara çıkarak yeteri kadar para kazanabilir, bunu biliyoruz. benim için, bir üniversitede eğitmen olmasından ve devletten maaş almasından iyidir.

  (bkz: #71119891)
 • fıtratlarında yalan, iftira, haysiyetsizlik olanların sözüne güvenilmeyeceğini bir kere daha gösteren durum.

  ss'ler alındı, kamuoyu oluşturuldu, boşuna siliyor.
 • (ara: haysiyet)
 • "hiçbir entry'mi silmeyeceğim allah izin verirse" demişti. izin vermedi demek ki...

  edit: @acik kahve isimli yazarın uyarısı ile -ki ayrı yazımı düzeltildi.
 • ekran görüntüleri çoktan alındı istediği kadar silsin köpek.
 • (bkz: uc bucuk)
 • kendisi ezik , yalnız , sahte hayatında bilinç altındaki mütsuzluğu tavan yapmış.
  eminim ki kendisini haklı görüyordur bir şekilde. başkalarından daha iyi olduğunu, cebine para girdiğini düşünüyordur. ancak 3 günlük dünyada çok değil 30 bilemedin 40 sene yaşayacağın dünyada geberip gidecen toprak olacan.
  ancak bazıları çevresi vardır , sevilir çünkü sevmeyi bilir, arkadaşları vardır güveneceği arkadaşları. bunun gibilerininde (furkan mıydı neydi) kaderinde yanlız ölmek var. sosyalleşemeyen zihniyeti bozuk kişilerin arasında büyüyen insan olmaktan uzaklaşmış başka bir yaratığa dönüşmüş içten içe adamlar gelip böyle şeyler yapıyorlar..

  cebine para giriyor he kardeş he ama ölürken içinden çok büyük keşkelerin olacak. mental acıyı hissedeceksin. burası kesin....
 • zaten kendisinin karaktersiz olduğu belli olduğu için çok şaşırmamak gereken durum.