şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir ejder ya da ben yeni keşfettim, bilemedim. tüm ejder'ler gibi ihtiyar sanırım. adettendir, hoşgeldin
  • yazdıklarım hoşuna gitmediği için isim vermeden bana küfür eden yazar. böyle insanları anlamıyorum. yazdıklarım hoşuna gitmeyebilir; senin görüşlerinle örtüşmeyebilir. bu küfür etmene sebep midir? bu küfür etmek için bir sebepse ve lafının arkasındaysan özel mesajla edersin küfürünü. ama tabiki bunu yapamaz. o kadar cesaret nerede?
  • yazık lan. kuyruğuna basılınca nickimin altında ağlayıp zırlayan böyle çomarlar için üzülüyor insan.
    e sen de kuyruğunu ayak altından çek, di mi ama ?
    kolay kolay engellemiyorum yazarları ama ne sözlüğe ne bana hiçbir şey katmayacağına inandığım, karar verdiğim bu tipleri mallar listeme ekliyorum. bunu da ekledim artık yazdığı çöp yazıları kendisi ve kendisiyle aynı bataklıkta yer alanlar okusun.
  • ciddiye bile alınamayacak bir tip olduğundan blokladığımdır. siz de bloklayın, boşları okumayın.
  • hayal dünyasında yaşayan zavallı bir şizofren.
  • dinleyin ulan develer kötülemişse kesin iyi bir şeyler yapmıştır.

zaman çarkı efsanesinin kumandanıdır kendisi.
  • bu entryme (bkz: #64191474)
    bu entrysinde muhtemelen gündemdeki tecavüzü legalleştiren yasa nedeni ile kendince şöyle bir saptamada bulunmuş: (bkz: #64191474)
    madem bu kadar biliyorsunuz her şeyi, sözlüğü kullanmayı da bilseniz de bir kaç eski entryme baksanız olmaz mı gerçekten algı yönetimi yapan bir trol müyüm diye?
    ayrıca hayır. o videolar sizin dediğiniz gibi "çocuk nasıl olur eğitmi" değil "cinsellik eğitimi" oral seks'i "çocuk nasıl olur" diye anlatmıyorlar herhalde değil mi? üreme ile cinsellik eğitmi çok farklıdır zaten. eğer cinsel eğitim almış olsanız bunu bilirdiniz

8 yaş ve üstü konusu da videodaki şu sahnede kocaman belirtilmiş: http://i.hizliresim.com/1vjb8j.png yani bunu ben uydurmadım. eğer in the now uydurmuşsa lütfen ona laf edin.
  • meriç yazar.
    (bkz: #64272927)