• youtubedaki salak salak reklamlarıyla kafa ütüleyen oyun.
  • 136. krallıkta oynadığım oyun. hesap satışı yapmak isteyen arkadaşlar yeşillendirsin.
  • tamamen p2w olan oyun. fakat vakit öldürmek için oynuyorsanız kafa dengi bir lonca bulup keyfinize bakabilirsiniz.
  • her kvk başlangıcında çöken oyun. bu çökmeler yüzünden boşu boşuna emekleri giden çok fazla oyuncu gördüm.
  • oyunlara bağlanmayan birisi olmama rağmen 2. yılı devirdiğim oyun.

çok kapsamlı bir strateji oyunu, oyunun sonu yok, sizi her türlü online tutar, etkinlikleri bitmez. parayı veren düdüğü çalar kuralı burada da geçerli. savaş konseptli bir oyun olmasına karşın barıştan yana, nasıl mı? oyunun algoritmaları daima savunma yapandan yana. yeterli revir kapasiten varsa savunduğun sürece askerlerin ölmüyor. saldırıda ise ne kadar ezici güçte olursan ol %40 tan başlayarak geri dönüşümsüz ölü veriyorsun. velhasıl kelam, zevkli oyundur. yaş ortalaması yüzdesi yüksek sayılır, gayet ciddi türk loncaları da bulunmaktadır. ah bir de çinliler olmasa tadından yenmez. stratejiye merakı olan suserlara öneririm. merak edilenler için yeşillendirebilirsiniz.

edit: imla.

edit2: hesabımı sattım. artık merakları gideremem.
  • reklamları bok gibi olan bi telefon oyunu kafa ütülemek için var sadece bi youtuberlere para verdiler oynaması için hiç oynamadığım fazla bişey söylemiyeceğim
  • hastalarının ciddi meblağlar yatırdığı oyun.

benzerlerinin arasında kolay anlaşılır çözülür olması ve ekran üzerinden kullanım kolaylığı ile öne geçiyor.
  • allahını seven beni sağlam bir klana alsın,,50m kudret var çinçinlerin arasındayım

edit:68m oldu kudret
  • 87m kalemle 159. krallıktayim. az para yatırarak da çok büyük zevk alınabilir. yeter ki ittifağıniz iyi olsun. siz sadece ictimalari doldurun ve sıfırlamanin tadını çıkarın.
  • inanılmaz kale alışverişi yapılan oyun.
    t4 açtıktan sonra ayrı bi keyif geliyo hiç satılırmı o kaleler
hesabın var mı? giriş yap