şükela:  tümü | bugün
 • loreal'in amonyak içermeyen bakım yapan saç boyası. amonyaksız olduğu için saçı belirgin olarak daha az yıpratıyor ama koyu renklerde bile beyazlar ancak kirli beyaza dönüşüp sırıtıyor. kutuda beyazları mükemmel kapatır yazdığına bakmamak gerek, sadece saçında hiç beyaz olmayanlar için üretilmiş.
 • loreal'in kadinlara eglencelik hediyesi.
  efendim bu seri amonyaksiz oldugundan bildigimiz boyalar gibi saçi plastige çevirmemektedir. kutuda 28 $ampuanlamaya kadar gider demektedir (bkz: küsuratli sayi vereyim de salladigim anla$ilmasin) ama benim yaptigim gibi kizil saçinizi siyaha boyarsaniz tabii 84758485 yikamada bile geçmemektedir.
  türkiye'ye kisitli renk seçenegiyle gelmi$ maalesef, evropalarda binbir rengini bulabilirsiniz.
 • amonyak içermediğinden olacak, bildiğimiz boyalar gibi de kokmamaktadır. adeta şeftali kokmaktadır.
 • tam kafama surmu$, laptop ba$ina oturmu$ken sol frame'de belirip "hasbinallah" cektiren sac badanasi.

  morumsu, kizilimsi tonlari gercekten de bir bucuk aya sactan tamamen yok olurken siyah renginin en fazla cok koyu kestaneye dondugu gozlemlendi tarafimdan.
 • dün saçımı hayatımda ilk defa boyadım. çok açık, yer yer sarı olan saçlarım artık çikolalatalı kahve renginde. ben oldukça memnun kaldım çünkü saçlarım yazın daha çok açılıyor hem yıpranıyor hem de kışa girdiğimde iyice saçma sapan tonlara sahip oluyorum ve sırıtıyor bu durum.

  asla boyatmak istemediğim için de elim diğer boyalara hiç gitmedi açıkcası. tek sıkıntı renk skalası, tr'de oldukça az opsiyon var, üşenmedim saydım tam 18 seçeneğiniz var.

  uygulama sırasında kokusu bile sizi kendinizden geçirebilir, inanılmaz kolay, akmıyor, kokmuyor, bulaşırsa iki saniyede döküldüğü yerden temizlenebiliyor.

  uygulama sonrasında saçım inanılmaz yumuşadı, o keçe hali yok oldu ve dönüştürdüğü rengi çok beğendim. aslında boyatmış gibi olmuyorsunuz, eğer internet sitesinden kendi saçınızın alt veya üst tonlarını bulup ona göre az iddialı bir renge transfer olursanız, sanki saç renginizin saturasyonu ile oynuyormuşsunuz gibi doğal bir hissiyatı var. şahsen bende öyle oldu.

  dün boyadıktan sonra en yakın arkadaşımla akşam yemeğine gittim, oldukça dikkatli biridir. yemeğin sonuna doğru "sen bugün bir değişiklik yapmışsın ama ne olduğunu çözemedim." dedi. yani renk geçişi olayını abartmazsanız öyle aman aman da anlaşılmıyor boyadığınız...

  bir de inanılmaz bir parlaklık verdi saçıma, ona da ayrı hasta oldum.