• tam kafama surmu$, laptop ba$ina oturmu$ken sol frame'de belirip "hasbinallah" cektiren sac badanasi.

morumsu, kizilimsi tonlari gercekten de bir bucuk aya sactan tamamen yok olurken siyah renginin en fazla cok koyu kestaneye dondugu gozlemlendi tarafimdan.
  • loreal'in amonyak içermeyen bakım yapan saç boyası. amonyaksız olduğu için saçı belirgin olarak daha az yıpratıyor ama koyu renklerde bile beyazlar ancak kirli beyaza dönüşüp sırıtıyor. kutuda beyazları mükemmel kapatır yazdığına bakmamak gerek, sadece saçında hiç beyaz olmayanlar için üretilmiş.
  • loreal'in kadinlara eglencelik hediyesi.
    efendim bu seri amonyaksiz oldugundan bildigimiz boyalar gibi saçi plastige çevirmemektedir. kutuda 28 $ampuanlamaya kadar gider demektedir (bkz: küsuratli sayi vereyim de salladigim anla$ilmasin) ama benim yaptigim gibi kizil saçinizi siyaha boyarsaniz tabii 84758485 yikamada bile geçmemektedir.
    türkiye'ye kisitli renk seçenegiyle gelmi$ maalesef, evropalarda binbir rengini bulabilirsiniz.
  • canını yediğim bir boya. loreal lovemarkım olmak üzere bu seri yüzünden o kadar seviyorum düşünün. benim eskiden beri kızıl saç tutkum vardır. fakat hemen akarsa sürekli boyamak zorunda kalırsam, zaten hassas olan saçlarım keçe barbie bebek saçına dönerse diye diye bulaşmıyordum hiç kızıl boya işine. sonra bir gün şu makyaj youtuberları bir işe yaradı benim bu boyayı keşfetmemi sağladılar. artık renkler daha canlı meyveler daha tatlı, her neyse. böğürtlen kızılı rengini kullanıyorum. doğal saç rengim ise açık kestane. ilk boyadığımda çok belli olmadı açıkçası. ama 3.boyayıştan sonra aa saçını ne ara kızıl yaptın tepkileri aldım. böyle sinsi sinsi işledi yani. bu boya saçın doğal tonunu koruyarak kızıl ışıltılar veriyor. yani asla cart çiğ bir kızıl durmuyor. bir de kutusunda 28 yıkamada akıyor denmiş ama benim saçımdan akmadı. hep üstüne koyarak ilerledi. içeriğinde amonyak olmaması ve arı sütü bulundurmasından dolayı da bebek saçı gibi naif olan saçlarımı asla yıpratmadı. beyazları olan bir saça nasıl olur ne derece kapatır bilmiyorum. ama cart renkleri sevmeyenlerden ve saçınızın sağlığını düşünenlerdenseniz şiddetle tavsiye ediyorum.
  • gerçekten çok güzel bir boya. bundan başka boya kullanmadığım için boya piyasasını bilmiyorum ama sanırım fiyatı biraz fazla sadece diğer boyalardan; ama ne bir kötü koku ne de sertlik yapıyor saçta. böğürtlen kızılıyla resmen aşk yaşıyorum. uzun bir süre boyatmasam bile diğer boyalar gibi çirkin bir renge katiyen dönüşmüyor hatta her defasında daha da değişik bir renk olup her evresini ayrı ayrı yaşatıyor insana. saç boyattığımda mutlu oluyorsam sebebi bu boyadır.
  • amonyak içermediğinden olacak, bildiğimiz boyalar gibi de kokmamaktadır. adeta şeftali kokmaktadır.
  • bu boyanın 810 numarasıyla eskiden saçımı boyardım mükemmel olurdu 1.5 yılın ardından saçlarımı tekrar bu boyayla boyadım ve aynı renkle bu sefer beni hürrem sultana çevirdi insan içine çıkabileceğimi sanmıyorum. içinden çıkan ballı krem olmasaydı pisman olurdum , şimdi 10 katı para verip saçımı kuaförde düzelttiricem .
  • dün saçımı hayatımda ilk defa boyadım. çok açık, yer yer sarı olan saçlarım artık çikolalatalı kahve renginde. ben oldukça memnun kaldım çünkü saçlarım yazın daha çok açılıyor hem yıpranıyor hem de kışa girdiğimde iyice saçma sapan tonlara sahip oluyorum ve sırıtıyor bu durum.

asla boyatmak istemediğim için de elim diğer boyalara hiç gitmedi açıkcası. tek sıkıntı renk skalası, tr'de oldukça az opsiyon var, üşenmedim saydım tam 18 seçeneğiniz var.

uygulama sırasında kokusu bile sizi kendinizden geçirebilir, inanılmaz kolay, akmıyor, kokmuyor, bulaşırsa iki saniyede döküldüğü yerden temizlenebiliyor.

uygulama sonrasında saçım inanılmaz yumuşadı, o keçe hali yok oldu ve dönüştürdüğü rengi çok beğendim. aslında boyatmış gibi olmuyorsunuz, eğer internet sitesinden kendi saçınızın alt veya üst tonlarını bulup ona göre az iddialı bir renge transfer olursanız, sanki saç renginizin saturasyonu ile oynuyormuşsunuz gibi doğal bir hissiyatı var. şahsen bende öyle oldu.

dün boyadıktan sonra en yakın arkadaşımla akşam yemeğine gittim, oldukça dikkatli biridir. yemeğin sonuna doğru "sen bugün bir değişiklik yapmışsın ama ne olduğunu çözemedim." dedi. yani renk geçişi olayını abartmazsanız öyle aman aman da anlaşılmıyor boyadığınız...

bir de inanılmaz bir parlaklık verdi saçıma, ona da ayrı hasta oldum.
  • koyu kestane boyasız ve işlemsiz saça hafif kızıllık vermesi için kullanmam gereken rengin ne olduğunu kestiremediğim boya çeşidi.

kızlar yeşillendirin bişi yapın :(
hesabın var mı? giriş yap