şükela:  tümü | bugün
 • gece itibariyle vivid-redhair olanını denediğim geçici saç boyası sınıfında yer alan bir boya. görüşlerimi paylaşmak isterim:

  karar veriş: saçlarınızın rengine (açıklık-koyuluk) göre hangi boyanın sizde nasıl duracağını iyi ölçüp tartmanız gerekiyor. burası biraz riskli. benim saçlarım koyuya yakın bir kahverengi olduğu için belli olmaması riskini göze alarak giriştim bu işe. bir de alırken kutuların üstündekileri dikkatlice okuyup öyle karar verin derim.

  uygulama: paketin içindeki uygulama talimatlarında saçınızın ne kadarına uygulamak istiyorsanız sizi ona göre yönlendiriyor. paketteki işlemlere harfiyen uymanızı öneririm.
  eldiveni, su durulanana kadar çıkarmamanız konusunda bir uyarı var ve mümkünse daha kalın bir eldiven giymenizi öneririm. bileklerinize lastik geçirip o kısmı sıkılaştırın hatta, o derece. normal boya yaparken sağa sola bulaştırmamaya bir kat dikkat ediyorsanız bunda iki üç kat dikkat edin. öyle ki, durularken fayansın derz dolgusu bile pesbembe oldu. girdi mi çıkmayan cinsten.
  ben saçımın alt ve içte kalan kısmına denedim ne çıkacağını bilmediğimden.

  sonuç: saç rengi açılmadan olduğu gibi uygulanan bir boya için beklentimin çok üzerinde oldu. dediğim gibi saçlarım koyu olduğu için mürdüm gibi bir renk elde ettim ve tamamını boyamadığım için pişman oldum. bu kadar belirgin ve güzel bir sonuç alacağımı ben de düşünmemiştim. ama aktıkça rengi daha aykırı olacak muhtemelen. sorularınız için çekinmeden yeşillendirebilirsiniz.
 • bi kaç hafta önce kumral saçlarıma blue-black denediğim ama baya baya koyu siyah elde ettiğim seri. işte gündüz vakti güneş 35 derece açıyla geliyorsa ve üstümde mavi bişeler varsa "aa saçında mavi mi var senin" diyorlar. artık o kadar da mavisi kalmadı sanırım.
  ama boya yoğunluğu kapatıcılığı çok iyi. ortamı mundar etmemek için dexter misali muşambalayın her yeri

  bu serinin sprey geçici boyaları hakkında yeşillendirilmeye ihtiyacım var. başka bir markanın geçici spreyini kullanmıştım, ama kokusu ve pudralı hali ciğerlerimi yakmıştı. zaten astım var kullanamadım bi daha. bu da öyle bir şey mi merak içindeyim.
 • futbolcu ismi sandığım beşiktaşın yeni transferidir kesin diye başlığa girmemle şok olduğum saç boyasıymış.
 • tek kelimeyle "ba-yıl-dım!"

  https://hizliresim.com/r2kb2n