şükela:  tümü | bugün
  • 3 kullanımdan sonra siyah saçlarıma kızıl tonu vererek açan ürün.
  • hem fiyatı uygun (20 tl idi yanlış hatırlamıyorsam) hem de başarılı sonuç veriyor. kumral olan saçlarımı bir iki kullanım sonucu iki üç ton açtı; görenler fark ediyor. ama dikkat edilmesi gereken bir konu var ki ürün işe yaradığı için sürerken dağılımına (artık nasıl bir şey istiyorsanız) dikkat edin; ayrıca evde sürüp saç kurutma makinesiyle kurutmaktansa güneşte kurutmak üç dört kat daha hızlı sonuç veriyor.
  • kullanan arkadaşlarımdan öğrendiğim kadarıyla saçı mısır püskülüne benzeten ürün. acayip kurutuyor.
  • ilk kullanımda hafif, belli belirsiz bir etki yaratmasıyla oldukça hoşuma giden ürün. aynen belirtildiği gibi aşamalı bir şekilde açıyor rengi. birkaç kez kullanarak çok güzel sonuçlar alanlara da rastladım. su gibi satıyor bu arada, ilk gittiğiniz yerde bulamamanız olası.
  • 3 kez kullanarak güzel ve doğal bir sonuç elde ettiğim açıcı. uzun zamandır saçımda değişiklik yapmak istediğimden "ne kadar kötü olabilir ki" diye risk alıp denemek istedim. sonuç olarak korktuğum kadar turunculaşma olmadı ve saçımı 2 ton kadar açtı. sadece saç uçlarıma uygulama yaptım kendi saç rengimle de güzel bir uyum sağladı.
    yalnız düz saçlıların kullanması biraz riskli gibi zira homojen bir görüntü elde etmek zor.
  • güneşte kurutmanın kurutma makinesine göre çok daha hızlı sonuç verdiği başarılı renk açıcı. aynı şekilde yıpranma da güneşte daha çok oldu bende, belki havuz/ deniz suyuyla alakalıdır, bilemiyorum ama birkaç kez bakım maskesi kullandıktan sonra geçti yıpranma.
  • siyah saçlar için kullanmayın yazıyor ambalajında.kahverengi saçlar kullanabilir en koyu renk olarak.benim koyu kumral saçlarımı 4 ton kadar açmıştır.başlarda saçların koyuluğuna göre kızıl yapıyor haberiniz olsun.kullandıkça açılıyor rengi.ambalajında kuru saçlara da uygulanabilir evde saç kurutma makinesiyle de kurutulabilir yazıyor ama o şekilde neredeyse işe yaramıyor diyebilirim.en iyi sonuç nemli saça sürülünce,güneş ışığı altında elde ediliyor.saçı krem kurutmuyor bu arada güneş kurutuyor ya da saçın hassasiyetine göre değişiyor da olabilir ama dik güneş ışığının altında uzun süre duran saç kurur yani...ama fazlasıyla değiyor.ben saçlarıma ışıltı attırmak ya da rengini birkaç ton açmak istiyordum ama kuaföre gidiyorsun ışıltı diye aralarına cırtlak sarı atıyorlar saçın.çok iyi para vermek gerekiyor güzel ve doğal saç tonları için.deneyeyim dedim istediğim sonuca da fazlasıyla ulaştım.memnun kaldım kullanım derim.doğal bir görünüm elde ettim diyebilirim ama sabırlı olmanız gerekiyor 2-3 tüp falan kullandım ben.yok ben uğraşamam diyorsanız gidin boyatın.migroslarda falan 12-15 liraya görmüştüm ama genelde 20 liraya satılıyor.ayrıca türkiye'ye sadece kahverengiden sarıya açan tüpler gelmiş.iki versiyonu daha varmış bunun kumral ya da koyu sarı saçları iyice sarı yapan bir de sarı saçları platin yapan.ama boyasız saçlara kullanılabiliyor bu ürün sonuçta türkiye'de doğal sarışın çok az.akıllık etmişler ürünün o versiyonlarını getirmeyerek.ben deneyin derim tavsiye de ederim.
  • saçinızda boya işlemi varsa kesinlikle bulaşmayın. ben işlemli saçıma 3 kere uyguladim. zaten bir tüp saç uçlarıma ancak 3 kere de yetti. 10 gunde 3 kez yani 5 er gun arayla uyguladım. amonyak olmadıgından zararsız denilen şeyin hidrojen peroksitli olduğu gerçeğini kamufle etmeye yetmiyor. son uygulamada ellerimi de yaktım. eldivensiz sakın yapmayın. hatta maske de takın. saç kurutulurken çıkan zehirli koku fena. gelelim sonuca kuru ve yıpranmış saçlarım bildiğiniz keçeye döndü. yağladım da yağladın nafile giden gelmez. ey loreal bizim gibi sarışın olamayacak her daim turuncu dolaşmaya mahkum sarı saç sevdalısı (ki asya tipi saç turuncuya dogru acılır)ortadoğululara hayal satmaktan vazgeçin. bak ben sizin şampuan neyim makyaj malzemeleriniz neyim hatta boya çeşitlerinizi de severim. ama bu olmamış. ey kızçelerim, siz siz olun saçınız domuz kılı gibi değilse sakın bulaşmayın, ha ben havuç kafa da olsa severim derseniz alın kızıl kına, yakın her yanıniza...
  • işe yarayan üründür. siyah saçta bile renk değişimi sağlıyor.
    lakin yıprattığı da kesin.
    lastikleştirdi ve keçeleştirdi benim saçlarımı.
  • saçınızı bununla sırılsıklam etmedikten sonra sanırsam işe yaramayan ürün. enteresan, oysaki geçen sene güzel bir renk oturtmuştum bununla.
    şu an 2 veya 3 kere kullanmış olmama rağmen saç rengim orjinal rengimden farklı durmuyor. şu noktaya kadar saçımın gözle görülür şekilde renginin açılmasını bekliyordum.
    güneş ışığı ile değil, saç kurutma makinesiyle kurutuyorum saçlarımı. bakalım, 1-2 kere daha ama bu sefer ciddi manada boca ederek uygulayacağım saçıma. ondan sonra tekrar yorum yazarım.

sonradan gelen edit: bende işe yaramadı. belki bir ton açıldıysa açılmıştır. ben niyetsiz mi yaptım anlamadım. açılmayacak koyulukta saçım da yok aslında. ayrıca loreal hayvanlar üzerinde hayvan gibi deney yapıyor. kullanmayın. kullandırtmayın da.