şükela:  tümü | bugün
 • 3 kullanımdan sonra siyah saçlarıma kızıl tonu vererek açan ürün.
 • hem fiyatı uygun (20 tl idi yanlış hatırlamıyorsam) hem de başarılı sonuç veriyor. kumral olan saçlarımı bir iki kullanım sonucu iki üç ton açtı; görenler fark ediyor. ama dikkat edilmesi gereken bir konu var ki ürün işe yaradığı için sürerken dağılımına (artık nasıl bir şey istiyorsanız) dikkat edin; ayrıca evde sürüp saç kurutma makinesiyle kurutmaktansa güneşte kurutmak üç dört kat daha hızlı sonuç veriyor.
 • kullanan arkadaşlarımdan öğrendiğim kadarıyla saçı mısır püskülüne benzeten ürün. acayip kurutuyor.
 • ilk kullanımda hafif, belli belirsiz bir etki yaratmasıyla oldukça hoşuma giden ürün. aynen belirtildiği gibi aşamalı bir şekilde açıyor rengi. birkaç kez kullanarak çok güzel sonuçlar alanlara da rastladım. su gibi satıyor bu arada, ilk gittiğiniz yerde bulamamanız olası.
 • 3 kez kullanarak güzel ve doğal bir sonuç elde ettiğim açıcı. uzun zamandır saçımda değişiklik yapmak istediğimden "ne kadar kötü olabilir ki" diye risk alıp denemek istedim. sonuç olarak korktuğum kadar turunculaşma olmadı ve saçımı 2 ton kadar açtı. sadece saç uçlarıma uygulama yaptım kendi saç rengimle de güzel bir uyum sağladı.
  yalnız düz saçlıların kullanması biraz riskli gibi zira homojen bir görüntü elde etmek zor.
 • saçinızda boya işlemi varsa kesinlikle bulaşmayın. ben işlemli saçıma 3 kere uyguladim. zaten bir tüp saç uçlarıma ancak 3 kere de yetti. 10 gunde 3 kez yani 5 er gun arayla uyguladım. amonyak olmadıgından zararsız denilen şeyin hidrojen peroksitli olduğu gerçeğini kamufle etmeye yetmiyor. son uygulamada ellerimi de yaktım. eldivensiz sakın yapmayın. hatta maske de takın. saç kurutulurken çıkan zehirli koku fena. gelelim sonuca kuru ve yıpranmış saçlarım bildiğiniz keçeye döndü. yağladım da yağladın nafile giden gelmez. ey loreal bizim gibi sarışın olamayacak her daim turuncu dolaşmaya mahkum sarı saç sevdalısı (ki asya tipi saç turuncuya dogru acılır)ortadoğululara hayal satmaktan vazgeçin. bak ben sizin şampuan neyim makyaj malzemeleriniz neyim hatta boya çeşitlerinizi de severim. ama bu olmamış. ey kızçelerim, siz siz olun saçınız domuz kılı gibi değilse sakın bulaşmayın, ha ben havuç kafa da olsa severim derseniz alın kızıl kına, yakın her yanıniza...
 • işe yarayan üründür. siyah saçta bile renk değişimi sağlıyor.
  lakin yıprattığı da kesin.
  lastikleştirdi ve keçeleştirdi benim saçlarımı.
 • saçınızı bununla sırılsıklam etmedikten sonra sanırsam işe yaramayan ürün. enteresan, oysaki geçen sene güzel bir renk oturtmuştum bununla.
  şu an 2 veya 3 kere kullanmış olmama rağmen saç rengim orjinal rengimden farklı durmuyor. şu noktaya kadar saçımın gözle görülür şekilde renginin açılmasını bekliyordum.
  güneş ışığı ile değil, saç kurutma makinesiyle kurutuyorum saçlarımı. bakalım, 1-2 kere daha ama bu sefer ciddi manada boca ederek uygulayacağım saçıma. ondan sonra tekrar yorum yazarım.

  sonradan gelen edit: bende işe yaramadı. belki bir ton açıldıysa açılmıştır. ben niyetsiz mi yaptım anlamadım. açılmayacak koyulukta saçım da yok aslında. ayrıca loreal hayvanlar üzerinde hayvan gibi deney yapıyor. kullanmayın. kullandırtmayın da.
 • tatilde deneyeceğim. inşallah korktuğum o turuncu saç olmaz.
 • gerçekten başarılı bir ürün.

  ben 100 ml'lik olanını sabiha gökçen havalimanındaki watsons'tan 17 tl'ye aldım. küt ve çok gür saçlarıma 3 kullanımlık yetti.

  arada bir fark var mı diye ilk kullanımda saçlarımı güneşte kuruttum, ikinciyi evde uyguladım ve saç kurutma makinesi ile kuruttum, 3.de ise yine saçlarımı güneşte kuruttum.

  aşamalı bir açma sağladığı doğru. ilkinde fark çok azken, 2. kullanımda daha gözle görülür bir fark oldu, 3. kullanım sonrasında da saçlarım 3 ton kadar açıldı. kendi saçım koyu kumral. o nedenle herhangi bir kızıllık yaşamadım ben açılırken saçlarım.

  benim saçlarım küt ve dümdüz olduğu için, uçlara kullanmak yerine ben tüm saçıma uyguladım. saçlarımı yıpratmadı, aksine biraz yumuşadı saçlarım, gerçi bir yandan da kerastase in soleil'ini kullanmaya başladım. o da saçlarımı yumuşatmış olabilir.