1. loreal'in yeni ürünü, tenin yapısı ve tonuna uyum sağlayan, hafif bir fondoten. fiyatı da oldukça uygun, boyner mağazalarında 28 ytl'ye bulunabilir.
  2. fondötenin yanı sıra süper pudraları da olan loreal serisi..
  3. apricot ivory kodlusunu ahanda benim tonum diyerek kullandığım kapatıcılığı ,yüzde maske gibi durmaması ve pudraya da pek ihtiyaç bırakmaması ile gönlümü fetheden badana boya malzemesi.alırken dikkat edilecek hususlara gelirsek şişede ve sürülmeden önce oldukça koyu dursada tende kayboluyor .bu koyu diye gidip açığını almayın.ha birde 1 katta da 2 katta da hatta astarlada aynı kapatıclığı sağlar(badana boya malzemesi derken şakacıktan sandınız demi...astar diye bi makyaj malzemesi var. gerçek.).
  4. son 1 haftadir severek kullandigim pudram. her ne kadar yanlis bir tonunu almis olsam da fondoten uzerine surulunce gayet guzel durmaktadir kendisi.
  5. yillarca max factorun urunlerini kullanan ve en basit bi urun icin bile marka degisikligi yapmayan biri olarak, havaalaninda fondotenimi evde unutmus oldugumu farketmem sonucu freeshoptan alelacele ucuz diye bir haftalik idareten kullanmak icin aldigim loreal fondoteni.
    suan inanilmaz begeniyorum kendisini, bildigin true match yani, ten rengimle birebir uyumlu..
    bir sonraki alisverisimde kesinlikle yine tercihim olacak, demek ki neymis onyargi kotuymus..
  6. aşırı beyaz tenli kadınlar için bu ürünün ivory olanı kurtarıcı olabiliyor. en azından ten rengi ile bütünleşme özelliği var.

gün aşırı fondöten kullanan biri değilim, fakat "özel günlerde kullanırım" niyetiyle uzun zamandır fondöten aramaktaydım. fondötenler temel olarak esmer ve sarı tenli kadınlara göre yapılıyormuş. birçok kozmetik markasının sayısız ürününü denememe rağmen, hortlak beyazlığına uygun hiçbir ürün bulamadım. neyi denediysem yüzüme is sürülmüş gibi bir izlenim verdi. yaklaşık bir ay önce bir de bu true match serisinin en açık olanını deneyeyim dedim, nitekim denedim; şimdiye kadar denediklerime kıyasla cildimle daha fazla bütünleşti gibi sanırım. yine az da olsa sarımsılık katıyor, ama diğer ürünler gibi bariz bir ton farklılığı yaratmıyor. kapatıcılık özelliği neredeyse hiç yok, kremsi/yumuşak bir dokusu var. dolayısıyla problemli ve kuru ciltler için pek fazla uygun olabileceğini sanmıyorum.

velhasılı; orta kurulukta problemsiz bir cilde sahip, ten rengine uygun fondöten bulamayan hortlak beyazlığında bir kadınsanız, bir de bu ürünü deneyebilirsiniz. yok eğer ten rengine uygun fondöten bulabilen hortlak beyazı bir kadınsanız lütfen beni de bir yeşillendiriverin.
  7. içeriğinde bulunan kanserojen kimyasalların miktarını öğrendikten sonra elveda dediğim pudra. maybelline mineral serisi daha güven verici bu anlamda.

l'oreal true match hakkında bilgi verin