şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: kexp) canlı performansı ile tanıdığım müthiş grup. kexp linkini vermeye gelmiştim ama zaten verilmiş. youtube yorumlarındaki şu yorum ise grubu çok iyi anlatmış; "sounds kind of like a mix of khruangbin and altin gün". kesinlikle çok doğru bir yorum.

ayrıca sayın drummer abla, will you marry me?

bu grubu beğenenler şunları da beğendi;

(bkz: palmiyeler)
    (bkz: khruangbin)
    (bkz: altın gün)
  • die hard heavy metal hayranı biriyim, resmen beni yoldan çıkartacak bu grup, bunca yıldan sonra tokatçı filmindeki hasan emmi gibi huy mu değiştirdim nedir acaip hoşuma gidiyor bu kadınların yaptığı müzik.
    bir de hayatımda tanıdığım onlarca gereksiz insan var onların hepsinin yerine şu gruptan biriyle ahbap olsaydım ne güzel olurdu. kahküllü kaçıklar selam olsun size.
  • ekip uyelerinden birinin turk oldugu grup. tanidik ezgiler ondan sanirim.
  • bassçı hatun fazla iyi. cool tarzıyla gayet iyi dolduruyor müzikleri. grubun altını.

klavye çalan veya çalıyormuş gibi yapan zilli etkisiz eleman.

davulcu kazulet çok şeker ama bongo dışında farklı şeyler denemeli. bir de ağzını açık unutuyor çalarken.

lead/ ritim gitar takılan iki hispanik kızdan uzun olanının hakimiyeti iyi ama şekil şümul yapip çok şova kaçıyor. sakil duruyor.
    diğer kısa olanı ise gayet mütevazı ve sade çalmakla beraber sahnede havalı bir edası var. kendisinin zaten esas uğraşı ressamlık.
  • kexp sayesinde keşfettiğim londralı grup. groovy, funky ancak böyle tam nitelendiremediğim bir tarzları var ve bu harika.

the link is about to die
  • müziklerinde bol bol oryantal tınılar duyabileceğiniz topluluk.
  • pista isimli parçalarını beğendiğim grup. pista
  • pista şarkısı ve klibi ile gönlüme taht kuran beşi bir yerde (bir rivayete göre 4 kişiye düşmüşler). beni grup ile tanıştıran ve ısrarla saçlarımızı kakül kestirmemiz içen direten ruh hastası arkadaşım iron maiden fan'a ayrıca teşekkürü maiden bilirim.
  • her bir üyesine ayrı aşık olduğum gruptur. çok tatlılar, çok sempatikler. müzikleri çok iyi konsantre ediyor. klavyecisi de aynı shelley duvall.
  • 5 çirkin kızdan oluşan ingiliz müzik grubu. muhtemelen sesleri de bok gibi olduğu için sadece çalıp oynuyorlar.