• içinde bulunduğum gruptur.

çocukluğumda evimizde beyaz simit florasan vardı , inanılmaz rahatsız olurdum o aydınlıktan . kordona indiğimizde karşıdan gördüğüm evlerin içi hep loş sarı ışıklı idi ve bana bu senelerce zenginlik göstergesi gibi geldi .

seneler sonra elektrik mühendisi olunca sarı loş ışığın ne kadar doğru bir karar olduğuna emin oldum.

beyaz bol ışık fakirlik , loş sarı ışık zenginliktir.
  • evde harika bir atmosfer yaratmak için şarttır. huzur verirken, yormaz da...
  • parlak ışık rahatsız ediyor,

bir yazı okumuyorsam loş ışıkta otururum, loş ışık etrafı gömem için yeterli oluyor.

ayrıca film ilerken odaklanmamı sağlıyor.
  • ben de loş ışığı seviyorum, loş ışık ruhumuzu rahatlatıyor, dinlendiriyor, gevşetiyor.

loşluk bana huzur veriyor. çok hassas biri olduğumu düşünüyorum, yani gürültü, ışık, koku gibi olaylardan kolayca rahatsız oluyorum.
  • bu benim. ışığa zerre tahammülüm yok hatta bazen hucre hapsi almis azili solcu mahkum gibi karanlikta takiliyorum, korkuyorum köroğlu'nun kır atı gibi bir gun evden bembeyaz cikacagim.
  • sadece disardan evin icine yansiyan isik yeterli olur benim icin. ancak los isik ve sessizlikte dinlenebiliyorum, gunun yorgunlugunu atabiliyorum
  • sarı ışıkta oturmayı sevenler derneği onursal başkanı olarak içinde bulunduğum guruptur.
  • az ışık, az insan, az gürültü ile mutludur.

bilgisayarının klavyesi ışıklı, ekran parlaklığı en azda olur, çalışıyorsa karanlıkta oturur.

bu kadar şahane bir insanla tanışmak isterseniz bir yeşil uzağınızda filan değil, epey bir uzağınızdayım. benimle tanışıp ne yapacaksınız, ben sizinle tanışıp ne yapacağım.
  • o evde yaşayanlar hakkında bilgi verir. parlak beyaz ışıkta oturan insanlar net huzursuzdur o aile de huzursuzdur.
hesabın var mı? giriş yap