şükela:  tümü | bugün
 • adana aladağ'da yaşamını yitirenlerin cenazesine katılan ab bakanı müslüman ömer çelik'in, yaşlı bir kadının elektriklerin sık sık kesildiğini şikayet etmesi üzerine söylediği söz.

  --- spoiler ---

  cumhuriyet’ten alican uludağ’ın haberine göre; törenin ardından protokol, taziye çadırında bir süre oturdu. bu sırada köyde tek başına kalan ümmü dönmez adlı yaşlı kadın “gösterin bana valiyi, ondan hesap soracağım” diyerek protokolün yanına gitti. ümmü dönmez, köyün yolunun bozuk olduğunu, ortaokul olmadığını, elektriklerin sık sık kesilmesi ve günlerce gelmemesi nedeniyle karanlıkta oturduğunu anlattı. bakan ömer çelik ise “loş ışıkta, romantik ortamı seviyorsun” diyerek espri yapmaya kalktı.
  --- spoiler ---

  bu adamlara söyleyeceğim bir şey kalmadı. kelime haznem tükendi resmen. tek diyebileceğim aile terbiye almadıkları bu adamların. kaliteleri bu. yapacak bir şey yok.
 • ab bakanı ömer çelik'in, aladağ'daki faciadan sonra 'bana valiyi gösterin, ondan hesap soracağım' diyen bir kadına verdiği cevap.

  ben burda yerin dibine girerken bunu söyleyen kişi bu sözle eğlenebiliyor ya, bazen keşke ölseydim de bu günleri görmeseydim diyorsunuz.

  http://redaktif.net/…mi-sen-de-yasasana-omer-celik/
 • ömer çelik motosiklet kullanan puro falan takılan görece daha ılmlı bir adam. yani bu "hesap soracağım" sözü es kaza erdoğan'a falan söylense kadın şimdi fetö'den hapisteydi; yine yatsın kalksın dua etsin. ha bu arada unutmadan: bunu istediniz, bu verildi. çok da şey yapmayın. size az bile.

  diri diri yanarak ölen onlu yaşlardaki çocukların cenazesinde bile elektriğini falan düşünen bir kadın ile o ortamda dahi abuk espriler yapmakta beis görmeyen bir bakan arasında geçen dialogdan bir kesit.