şükela:  tümü | bugün
  • meth ettikleri kadar iyi olmayan firma.
  • tuz yerine yanlışlıkla pudra şekeri vermişler bana gecen gün, hayır pudra şekeri baş dönmesi yapar mı ya, sanki bulutların üstündeyim.
  • bir kere yedim burada tavuktan kıl çıktıydı da uyarmıştım. esmer gözlüklü bir lavuk gelip çok medeni bir şekilde konuşmuştu sağolsun. sonra öldü dedilerdi de üzülmüştüm.
  • albuquerque şubesinde sık sık kel, top sakallı bir adam gördüğüm, lezzetli tavuklar yapan firma.

yalnız o eleman da bir değişik, böyle garip garip halleri var falan. tırsıyorum.
  • cemaatinmiş.
  • bundan 10 sene önce gitmiştim, mart sonu gibiydi.. kasada duran adam kibardı ama böyle bi soğukluk vardı. tavuklarını da beğenmemiştim. sanki böyle asıl işleri tavuk değil ama o işi de yapıyorlar gibi. tr’de baya seviliyomuş meğer...

ben gittiğimde boştu. sadece fötrlü güneş gözlüklü tuhaf bi adam oturuyodu. sipariş de vermemişti. bedava wi-fi için gelmiş olabilir. kasadaki adam da ters ters bakıyordu zaten...
  • maalesef hakkındaki haberlerin hepsi doğrudur. iyi bir adam sanılan patronu, bildiğiniz uyuşturucu baronuymuş. kimselere güvenilmiyor artık arkadaş!

halbüse lisede bir kimya hocam varıdı, ne iyi adamıdı...
  • gustavo bey in polislere ve öğrencilere yardımlarından bahsetmiş herkes ama hiç bilmediğiniz bir yönü de vardır. her hafta darülacezeye gidip eski dostunun halini hatrını sorar, gustavo bey tam bir istanbul beyfendisidir.
  • tavukları efsane olan mekan. müdürleri de müşterilerle çok ilgili.