şükela:  tümü | bugün
971 entry daha
  • sözlükte çok meth ettiler. gittim gördüm çok titizlerdi. müşteriler gayet memnun görünüyordu, tuhaf giyimli iki asık suratlı müşteri dışında.
    puanım 10/10
  • albuquerque'da yeni şubesi açılmış, özellikle meksika'lıların uğrak mekanıdır. tavukları gayet lezzetli adeta bağımlılık yapıyor haftada 2-3 kez yemeden duramıyorum.

sarı gömlekli beyefendi her gittiğimizde bizimle çok ilgileniyor. benimle birlikte kel adam ve serseri görünümlü bir çocuk var mekanın müdavimleriyiz. kel adam geçenlerde birine bir şeyleri meth ediyordu ama tam anlamadım herhalde menülerden birisi.

not: menüye yeni eklenen los pollos kristal sosu denemeden gelmeyin.
  • başlığında bilumum meth ve siyahi adam esprileri yapılmış olup ısrarla devam ettirilmesi anlamsız olan hayali tavukçu zinciri. ayrıca konya/nalçacı 'da bu isme sahip büyük bir nargile cafe mevcut.
  • dedi nickini game of thrones'tan alan suser.
  • hız:8/10,lezzet:10/10,servis:9/10
  • breaking bad'in 2.sezon 7.bölümünün adını nick olarak alan yazarın, game of thrones'a salladığı başlık. suser sensin kuzey de sana girsin!
  • ranch sosu hafif kafa yaptı, imalatta bir şeyler karışmış olabilir. 10/6.
  • adana'ya da açmış ahahahah çok komik tavukçu uyuşturucu falan zenci kahhahhah kel var bi de oturuyo pffffahahah. ne komik lan ramazanda falan açık albakörki.
  • tadı damağımızda kaldı, bu ne güzel tavuktur be
  • tavuklar bayat diye geri bildirim yaptım.. az önce bahçede siyah cadillac jip içinde iki deri montlu genç yeni siparişleri getirip öncekiler için de özür diledi...

yiyelim bakalım ne olacak sabah olunca yorumlarımı yapacam
38 entry daha