şükela:  tümü | bugün
  • caner özyurtlu'nun youtube'da yaptığı yeni programın adı.
    mesut süre, kaan yıldırım, uraz kaygılaroğlu,aslı inandık gibi tiplerle bence gayet taşak ve komplekssiz sohbet ediyor.
    izlemek gerçekten zevkli.

not, caner özyurtlu'yu bu programından önce çok da sevmezdim. şimdi abone oldum yeni video bekliyorum.**
  • caner özyurtlu dolayısıyla beğenmediğim program, caner'in sesi çok tiz ve rahatsız edici geliyor nedense.
  • hoşuma giden sohbetleri olan youtube programı. gerçi en son sezyum'un bugünde bugününü övdüm, tepetaklak gitti.

bu ara böyle programlar baya arttı. bulent sakrak'ın tezgaha geldiği falan var öncesinde de bir araba gezisi yapıyordu, ilker gümüşoluk'un ilk başta apartman sohbetleri vardı.

neyse, bu insanlar aslında bir araya gelseler, haber kısmını da nevşin mengü, irfan değirmenci falan yapsa şu akp çıkmazında bir güzel tam zamanlı kanal çıkar.
  • gaye su akyol ile olan bir saatlik sohbetini beğendiğim tatlış youtube programı. hem entelektüel hem muazzam boş oluşu hoşuma gitti.
  • hayko cepkinle olan sohbetini dinledim en son. caner özyurtlu zaten doğal, hiç yapmacık olmayan, sakin sohbetiyle programı akıyor. beğeniyorum ve kafa dengi buluyorum. hayko da her zamanki coşkulu ve sempatik halleriyle muhabbet ediyordu. egosuz sanatçılara bayılıyorum:))
  • erkankeka (bkz: erkan kolçak köstendil) ile olan bölümü çok iyi olan youtube söyleşisi.

caner'in önceden muhabbetinin olduğu insanlar geldiğinde program bi ayrı güzel, dadından yenmez oluyor. ama yeni tanıştığı insanlarla (mesela (bkz: sarp akkaya) olan muhabbet loş bile değil bildiğin bonboş oluyor.
  • üstteki entry'e katılıyorum. genel olarak da muhabbet güzel, sarıyor.
  • nefret edilen ve eleştirilen sosyolojik tespitlerin geneline katıldığım program.
  • diğer youtube videolarinin aksine gerçekten evde kanepede yaptıkları sohbeti videoya almışcasina bir doğallık içeren, bartu kucukcaglayan bölümü için kendisini neden bu kadar uzduklerini anlamadığım videolar serisi. gelen konuklar popüler olmaktan öte yakın çevresinden oldukları için sohbet akıyor. genel olarak durgun hayatı sallamaz havasını da çok beğeniyorum. beni ayiplayabilirsiniz ama kankasi meliksah altuntasi ilk bu programda gördüm, çok türk dizisi izlemeyen ben erkan kolcak kostengili onun videosunda tanıdım ve sanırım en iyi bölüm olabilir. genel olarak bölümler çok iyi, kendisinin de dalga geçtiği kariyerinden baı parçalarda görüp antipati duymuş olabilirsiniz ama bu seriye bir şans verin pişman olmazsınız.

baslamak için şunları deneyebilirsiniz:
    erkan kolcak kostengil
    serkan altunigne
    can bonomo

edit: gün geçtikçe programa iyice bağımlı oldum. son zamanlarda izlediğim 2 bölüm de belki izlediğim en iyi bölümlerdi:

salih bademci
    janset
  • son iki programda çıtayı oldukça yükselterek harika videolar sunmaktadır.
    kalt ve tolga çevik'in bazı nefis filmlere konuk olmasını heyecanla bekliyorum. videolar giderek güzelleşiyor içimde çiçekler açıyor.