şükela:  tümü | bugün
  • bir adet dead man's bones klasiği. sözleri şöyle:

oh,
    you're gonna lose your soul, tonight.
    you're gonna lose your soul,
    you're gonna lose your soul,
    tonight, tonight.

oh,
    you're gonna lose control, tonight.
    you're gonna lose control,
    you're gonna lose control,
    tonight, tonight, tonight.

[children's choir]
    i get up in the morning
    to the beat of the drum
    i get up to this feeling,
    keeps me on the run.
    i get up in the morning,
    put my dreams away,
    i get up, i get up, i get up again.
  • ritimine kapılıp akıp giden güziden parçalardan. eşlik etmesi ayrı bir tat veriyor. oldukça leziz bir parça olmuş. ilk dinleyişte hemen kabul ettirdi kendini.
  • son zamanlarda en çok dinlediğim parça...
  • videosuyla da iyi giden harika bir dead man's bones şarkısı. ha bide aynı anda hem rahatlatan hem dans etme isteği uyandıran bir şarkı
  • iç hesaplaşmaya yenik düşülmüşlüğün şarkısı. kendini toplayamamışlığın acısı gibi.
  • overdose sebebi olabilecek şarkı.
  • ben ölürken fonda bi parça çalacaksa bu parça olmalı diye düşünüyorum tanıştığımdan beri. ölüme yakın o saniyeler dakika gibi uzarmış ve film şeridi geçermiş ya* heh işte ben onu yaşamasam bile o bi kaç saniyede bilinçaltımda bu çalacak, kesin. söylemeden ölmek istemedim. *
  • cumartesi gecesi cihangir kikide çaldığında keşfettiğim (geç olsun güç olmasın) enfes şarkı... sabahın 4'ünde kendimizi kaybettik çok ta güzel oldu.... shazam sağolsun....

edit: bunu söyleyen dead man's bones meğer ryan gosling'in grubuymuş baya şaşırdım... sevmezdim ben bu adamı, kanım ısındı....
  • duydugum andan itibaren bırakamıyorum dinlemeyi. bir gün ölürsem küllerimden plak yaptırıp, bu sarkıyı kaydetmelerini isteyecegim.
  • silsile filminin başında çalan şarkıdır.